Dietetycy a suplementy diety

Re: Dietetycy a suplementy diety

Postprzez StarzyFRDF » czwartek, 20 listopada 2014, 23:03

Nie wiem, ale tez odnoszę takie wrażenie, że stosunek dietetyków do suplementów jest podobny do opinii jaka panuje o disco polo, oficjalnie nikt nie słucha, ale wszyscy śpiewają...
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Postprzez » czwartek, 20 listopada 2014, 23:03

 

Re: Dietetycy a suplementy diety

Postprzez StarzyFRDF » czwartek, 20 listopada 2014, 23:04

Dietetycy polecają to za co mają płacone, proste, podobnie jak lekarze w danym okresie przepisują leki nie najlepsze dla nas (nie neguję skuteczności dziąłania tylko cenę, na zasadzie że są trzy podobne leki i lekarz zapisze nam lek ”b”), a takie, których producent w danym momencie coś daje. Z dietetykami i środkami na odchudzanie jest podobnie. I nie ma tu znaczenie ich skuteczność, przykładowo będzie taka Pani lub Pan wiedział, że skuteczny jest powiedzmy Foreverslim i z punktu widzenia pacjenta, jest to dla niego optymalne rozwiązanie, to mimo swojej wiedzy poleci środek ”b”, bo jego producent ufundował ”szkolenie” dla całej rodziny w SPA
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Dietetycy a suplementy diety

Postprzez ligia » środa, 11 marca 2015, 20:55

Dopiero teraz mogę zacząć się odchudzać skończyłam właśnie karmić piersią.Zachęcona wypowiedziami na różnych forach postanowiłam zakupić Foreverslim mam nadzieję że dzięki niemu powrócę do wagi sprzed ciąży.
ligia
 

Re: Dietetycy a suplementy diety

Postprzez Wikta » niedziela, 24 maja 2015, 20:45

Ja co prawda u dietetyka nie byłam, więc mi nie miał co odradzać, bo o zakupie foreverslim zdecydowałam sama, nie mniej moja koleżanka poszła, sznowny PAN dietetyk jak to określiła ujadał jak wściekły pies na suplementy wspomagające odchudzanie, po czym sam..... polecił suplement, który starał się sprzedać "od ręki" w gabinecie, bo "przypadkiem" go miał... Koleżanka wyszła od niego...i dlatego ja już do żadnego dietetyka, znając jej historie nie poszłam
Wikta
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:36

Re: Dietetycy a suplementy diety

Postprzez deborra » sobota, 8 października 2016, 11:46

Jakiś czas temu stosowałam Foreverslim udało mi się na nim schudnąć i to dość spor.Martwiłam się o efekt jo-jo ale obyło się bez kłopotów.Teraz aby utrzymać wagę nadal jem mniej ale częściej,i nie zrezygnowałam z chodzenia na aerobik.Nareszcie czuję się zadbaną i szczęśliwą młodą kobietą.
deborra
 

Re: Dietetycy a suplementy diety

Postprzez ale.kow » wtorek, 29 listopada 2016, 16:13

Raczej nie tyle polecają czy odradzają, co uzupełniają nimi dietę w razie konieczności i na odpowiednim etapie. Jako profesjonaliści wiedzą, że suple mogą stanowić tylko uzupełnienie dotychczasowego żywienia.
Osobiście polecę trening personalny wrocław. Układa skuteczną i indywidualnie dobraną dietę.

Pozdrawiam serdecznie,
ale.kow
Jeśli chcesz mi sprawić prezent na urodziny to będę ogromnie wdzięczny za http://www.woodworld.pl/15-drewniane-muchy! :D

Pozdrawiam serdecznie,
kitkat1
ale.kow
 
Posty: 19
Dołączył(a): środa, 16 listopada 2016, 16:58

Re: Dietetycy a suplementy diety

Postprzez Kamila K » sobota, 3 czerwca 2017, 20:59

Ja zastosowałąm Slimunox i mi żadcen dietetyk nie był potrzebny
Kamila K
 

Re: Dietetycy a suplementy diety

Postprzez Magdula88 » poniedziałek, 10 lipca 2017, 06:46

obecnie taka moda nastała na bycie fit, że dietetyk stał sie bardzo popularnym i opłacalnym zawodem. Warto więc może pomyśleć o takim rodzaju pomysłu na biznes? Jeżeli interesuje was zagadnienie zdrowia i diety to polecam bardzo ciekawe szkolenia dla dietetyków https://kcalmar.com/dietetyk/szkolenia/ , które możecie odbyć internetowo, więc nawet po swojej aktualnej pracy. Oczywiście po takim szkoleniu otrzymujecie odpowiedni certyfikat oraz dyplom, więc możecie spokojnie doradzać znajomym, rodzinie, a przede wszystkim waszym przyszłym klientom :)
Magdula88
 
Posty: 46
Dołączył(a): piątek, 28 kwietnia 2017, 23:36

Re: Dietetycy a suplementy diety

Postprzez Berta » środa, 23 sierpnia 2017, 16:02

Moim zdaniem pomysł z zastosowaniem Slimunox jest bardzo dobry. Ja sama stosowałam te tabletki jak się odchudzałam i w końcu mi się to udało
Berta
 

Re: Dietetycy a suplementy diety

Postprzez Kleo » niedziela, 22 października 2017, 15:46

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.
Kleo
 

Postprzez » niedziela, 22 października 2017, 15:46

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dietetycy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron