Jaka dieta?

Re: Jaka dieta?

Postprzez Gość » wtorek, 4 września 2018, 12:03

Ja diet raczej nie lubię, wolę się po prostu zdrowo odżywiać. Zamieniam cukier na zdrowszy i ogólnie jem więcej zdrowych, ekologicznych produktów. Najczęściej zakupy robię w swojskiej piwniczce, bo to sprawdzony sklep i się na nim nie zawiodłam jeszcze, a rzeczy mają smakowite :)
Gość

Postprzez » wtorek, 4 września 2018, 12:03

Postprzez lija » piątek, 7 września 2018, 11:25

Gość napisał(a):Ja diet raczej nie lubię, wolę się po prostu zdrowo odżywiać. Zamieniam cukier na zdrowszy i ogólnie jem więcej zdrowych, ekologicznych produktów. Najczęściej zakupy robię w swojskiej piwniczce, bo to sprawdzony sklep i się na nim nie zawiodłam jeszcze, a rzeczy mają smakowite :)

Też lubię ten sklep. Zazwyczaj robimy zamówienie z kilkoma osobami w pracy na spółkę :) i kilogramy spadają jak zaczyna się jeść zdrowsze produkty :)
lija

Postprzez ingaaa90 » wtorek, 11 września 2018, 08:47

lija napisał(a):
Gość napisał(a):Ja diet raczej nie lubię, wolę się po prostu zdrowo odżywiać. Zamieniam cukier na zdrowszy i ogólnie jem więcej zdrowych, ekologicznych produktów. Najczęściej zakupy robię w swojskiej piwniczce, bo to sprawdzony sklep i się na nim nie zawiodłam jeszcze, a rzeczy mają smakowite :)

Też lubię ten sklep. Zazwyczaj robimy zamówienie z kilkoma osobami w pracy na spółkę :) i kilogramy spadają jak zaczyna się jeść zdrowsze produkty :)

A to jest internetowy sklep? Ja najczęściej jedzenie kupuję stacjonarnie, ale zastanawiam się nad jakimś internetowym sklepem ze zdrową żywnością. Bo jak kupuję normalnie to do koszka ładuję zawsze też i to co niezdrowe :roll:
ingaaa90

Postprzez raku95 » piątek, 14 września 2018, 12:17

Mamy bardzo wiele możliwości, jeśli chodzi o diety i ćwiczenia, jednak nie każdy z nas umie zmienić się w sam w sobie i zwalczyć pokusy na słodkie, czy na smażone mięso. Jesteśmy tylko ludźmi i niestety, łamanie się nie jest nam obce. Dlatego też powstały punkty takie jak Physio Gym Academy https://dietaztreningiem.pl/ , które pomagają nie tylko zmienić nawyki żywieniowe, czy wdrożyć w życie odrobinę sportu, ale także zmienić ogólne nastawienie do zdrowego życia.
raku95

Postprzez ekologiczna » piątek, 21 września 2018, 07:21

Ja jestem zwolenniczką zbilansowanych diet. Przede wszystkim należy odstawić cukier, bo on wyrządza nam największą krzywdę. Mnóstwo cukru jest w napojach i sojkach, dlatego ja zawsze czytam dokładnie etykiety. Sklep internetowy z napojami - polecam zajrzeć do oferty i zastanowić się nad zamiana tradycyjnych napoi zdrowymi odpowiednikami.
ekologiczna

Postprzez » piątek, 21 września 2018, 07:21

Poprzednia strona

Powrót do Diety