Catering dietetyczny w Trójmieście

Re: Catering dietetyczny w Trójmieście

Postprzez Majsterkowicz » wtorek, 23 czerwca 2020, 11:35

Dzięki Wam wielkie za polecenie cateringów dietetycznych. Wziąłem Miód Malina i powiem Wam, że konkret. Jestem zadowolony z obsługi i z posiłków.
Majsterkowicz

Postprzez » wtorek, 23 czerwca 2020, 11:35

Postprzez Majsterkowicz » czwartek, 13 sierpnia 2020, 06:25

Dzięki ale Miód Malina jest naprawde extra. Miesięcznie 2,5-4 kg w dół także nie mam co szukać dalej. A jedzenie spoko
Majsterkowicz

Postprzez asanka » poniedziałek, 19 października 2020, 08:11

Zdecydowanie mogę wam polecić catering Miód Malina. Zwłaszcza teraz kiedy lepiej siedzieć w domu. My możemy się izolować więc korzystamy z tej opcji. Raz dziennie dowożą nam catering i nie mamy w ogóle potrzeby wychodzić do sklepów. To czego nam brakuje domawiamy. A wy jak sobie radzicie?
asanka

Postprzez Zuzzanna » piątek, 13 listopada 2020, 10:34

U mnie też są posiłki od Miód Maliny. Mnie przekonała pani Glinka, której jestem fanką. Skoro ona była zadowolona, to ja też spróbowałam. I muszę powiedzieć, że dawno nie jadłam tak fajnych i smacznych posiłków. One w 100% odpowiadają mojemu zapotrzebowaniu i smakom. No i też uważam, że to dowożenie pod drzwi mieszkania bardzo dobrze o nich świadczy.
Zuzzanna

Postprzez Moła » czwartek, 19 listopada 2020, 11:22

Ja wiem na przykład, że jeśli chodzi o obiady domowe w Białymstoku albo pizzę, o mój brat chętnie zamawia od https://bistropieprziwanilia.pl/bistro/menu Mają dobre ceny, jedzonko zawsze przyjeżdża ciepłe i pachnące. Czuć, że wkładają serce w to, co robią. Dania są naprawdę smaczne i wyglądają też ładnie. Zawsze, jak u niego jestem, to coś tam zamawiamy :)
Moła

Postprzez » czwartek, 19 listopada 2020, 11:22

Poprzednia strona

Powrót do Diety