Zdrowa żywność

Re: Zdrowa żywność

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 28 grudnia 2020, 08:54

Tak, to bardzo ważna rzecz. W końcu jeśli zaniedbacie kwestie Waszego żywienia, to może to doprowadzić Was do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Właśnie dlatego warto być świadomym chociażby tego, jaki indeks glikemiczny mają poszczególne składniki żywieniowe. Myślę, że to będzie dla Was sporym wsparciem w diecie.
Arkadiusz1

Postprzez » poniedziałek, 28 grudnia 2020, 08:54

Postprzez Dżej89 » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 15:47

A czy olej rzepakowy jest zdrowy według was? Bo, mnie się wydaje, że tak. Ostatnio znajoma mi mówiła chociażby, że: zawiera on kwasy omega-3, omega-6 i witaminy takie, jak na przykład K. Także według mnie warto zacząć stosować olej do przygotowania różnych potraw.
Dżej89

Postprzez denia » wtorek, 12 stycznia 2021, 09:03

Ja nie dawno odkryłam jakie świetne właściwości dla organizmu ma żywność azjatycka . Jestem zachwycona jak szybko można przygotować niektóre potrawy i generalnie jakie to są fantastyczne smaki. Coraz częściej serwuję różne smakołyki na obiad, nie powiem, mąż jest z tego powodu bardzo zadowolony :)
denia

Postprzez Ala M. » poniedziałek, 18 stycznia 2021, 16:03

Dla mnie zdrowa żywność to przede wszystkim kasza w menu każdego dnia. Moim obowiązkowym śniadaniem jest jaglanka podana ze świeżymi owocami i miodem lub domową konfiturą i odrobiną kardamonu lub cynamonu. Kasza jaglana http://melvit.pl/kaszenasze/proso.html ma właściwości rozgrzewające, dlatego warto ją jeść zwłaszcza gdy jest zimno, ja jem ją codziennie przez cały rok, bo syci mnie na długi czas. Poza tym od kiedy wprowadziłam ją do diety, moja skóra jest w doskonałej kondycji!
Ala M.

Postprzez » poniedziałek, 18 stycznia 2021, 16:03

Poprzednia strona

Powrót do Diety