Uniwersalna dieta

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez zofialipska » piątek, 22 czerwca 2018, 21:20

moim zdaniem nie ma takiej, trzeba sie wybrac do dietetyka, który zrobi wywiad, wypełnia sie ankietę i na tej podstawie układana jest dieta. Diety z internetu na dłuższą metę sie nie psrawdzją.
zofialipska
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2018, 13:08

Postprzez » piątek, 22 czerwca 2018, 21:20

 

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez prominek246 » sobota, 23 czerwca 2018, 16:17

Skoro wyszukujesz szejekrów to zapraszam do skontaktowania się z przedsiębiorstwem Promixx. Najlepsze w internecie towary stosowane przez siłaczy. Dzięki szczególnej formie ten shaker zagwarantuje odpowiednie wymieszanie płynu. Wspaniały shaker do każdego typu miksów dla sportowców.
prominek246
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 23 czerwca 2018, 16:13

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez zofialipska » niedziela, 24 czerwca 2018, 21:32

coś takiego nie istnieje.Skąd laik ma wiedziec że dana dieta mu np nie zaszkodzi... Tylko dietetykjest w stanie ułożyć jadłospis idealnie pasujący do danej osoby i jej potrzeb. Jak się komuś nie chce chodzić na wizytę, to można skorzystać przez internet. Kontakt z lekarzem jest wtedy przeważnie przez maila, albo czat
zofialipska
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2018, 13:08

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez Intenso01 » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:34

Tak jak wspomniał ktoś wyżej, nie ma czegoś takiego jak uniwersalna dieta :D Możesz jednak stosować bezpieczne środki na odchudzanie, tj. takie, po których zażyciu ryzyko wystąpienia efektów ubocznych jest minimalne. Znajdziesz takie w dobrych sklepach z witaminami, typu https://ichemia.pl/
Pamiętaj tylko żeby nie jeść ich kilogramami a suplementami niech pozostaną dodatkiem do diety a nie jej podstawą :)
Intenso01
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2018, 10:08

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez przemuv » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:44

Ja myślę, że warto się w tym temacie doradzić znajomych. To jest według mnie bardzo dobre rozwiązanie.
Chciałbym wiedzieć, kto właściwie określił człowieka jako rozsądne zwierzę. Była to definicja jak najbardziej przedwczesna.
przemuv
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 23 czerwca 2018, 14:30

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez Arkadiusz1 » piątek, 29 czerwca 2018, 10:25

Każda dieta powinna się opierać przede wszystkim na zdrowych składnikach.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez monicx » poniedziałek, 23 lipca 2018, 14:03

Najlepiej to zmienić nawyki żywieniowe. Zastąpić tłuste, ciężkostrawne i śmieciowe jedzenie czymś pełnowartościowym i zdrowym. Ja zaczęłam od tego, że zastąpiłam ziemniaki jako dodatek do obiadu, kaszą pęczak - http://melvit.pl/p_peczak-kujawski-400-g_28. Potem stopniowo wprowadzałam kolejne zmiany i gdy się już przyzwyczaiłam, to nie wyobrażam sobie wrócić do poprzednich nawyków. Poza tym, przyda się też trochę ruchu, spacery, rower itd., a na pewno zauważysz rezultaty.
monicx
 
Posty: 83
Dołączył(a): sobota, 31 marca 2018, 17:20

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez luiza30 » sobota, 4 sierpnia 2018, 10:20

Uniwersalna dieta to 5 posiłków, warzywa, owoce i racjonalna i zbilansowana dieta. Każde inne rzeczy to tak jak pisałam, to już kwestia indywidualna, musi być dopasowana do potrzeb organizmu
luiza30
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 12 czerwca 2018, 20:13

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez Roarrra » poniedziałek, 6 sierpnia 2018, 07:25

Bardzo duży wybór diet mogą wam zagwarantować firmy oferujące catering dietetyczny. Poczytajcie sobie wgl o takiej opcji na https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/di ... czy-warto/ bo mysle ze warto postawić na wygodę i idealnie dobrane dla was posiłki dietetyczne
Roarrra
 
Posty: 110
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:54

Re: Uniwersalna dieta

Postprzez Antoska55 » wtorek, 7 sierpnia 2018, 08:05

Najlepiej mieć taką dietę, które nie bedzie dla was czymś okropnym. Wtedy to mega ciężko będzie wam ją utrzymać. Na stronie https://www.sklep.savpol.pl/blog/jak-po ... olada.html znajdziecie sporo porad odnośnie pieczenia głównie ciast i deserów. Raz na jakiś czas każdego takie coś sie należy
Antoska55
 
Posty: 46
Dołączył(a): poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 11:47

Postprzez » wtorek, 7 sierpnia 2018, 08:05

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Diety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości