Jakie diety stosujecie?

Jakie diety stosujecie?

Postprzez StarzyFRDF » czwartek, 20 listopada 2014, 23:11

Bo ja już stosowałam kilka, 1000 kalorii, głódówki itd i niestety g mi to pomogło. Waga dopiero ruszyła w dół jak zaczełam stosować ForeverSlim
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Postprzez » czwartek, 20 listopada 2014, 23:11

 

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez StarzyFRDF » czwartek, 20 listopada 2014, 23:11

Ale to chyba normalne, że samo głodzenie do niczego dobrego nie prowadzi, znam jedną dietetyczkę z Poznania. Ona nigdy nie stosuje zasady głodzenia, bo oprócz wyniszczenia organizmu i efektu jojo to do niczego nie prowadzi, zawsze wprowadza ćwiczenia, odpowiednią dla danej osoby dietę i zawsze jakiś preparat, który uzupełnia wszelkie niezbędne dla organizmu mikroelementy. A co do ForeverSlim to musi coś w tym być, że na wielu forach ma bardzo pozytywne opinie, choć osobiście przyznam, że nigdy go nie stosowałam, ale nie ze względu, że cos mi nie pasowało, ale ze względu, że nie miałam takiej potrzeby
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez StarzyFRDF » czwartek, 20 listopada 2014, 23:12

StarzyFRDF napisał(a):Ale to chyba normalne, że samo głodzenie do niczego dobrego nie prowadzi, znam jedną dietetyczkę z Poznania. Ona nigdy nie stosuje zasady głodzenia, bo oprócz wyniszczenia organizmu i efektu jojo to do niczego nie prowadzi, zawsze wprowadza ćwiczenia, odpowiednią dla danej osoby dietę i zawsze jakiś preparat, który uzupełnia wszelkie niezbędne dla organizmu mikroelementy. A co do ForeverSlim to musi coś w tym być, że na wielu forach ma bardzo pozytywne opinie, choć osobiście przyznam, że nigdy go nie stosowałam, ale nie ze względu, że cos mi nie pasowało, ale ze względu, że nie miałam takiej potrzeby

Zgadzam się z wypowiedzią Ewy, a co do ForeverSlim, faktycznie jest skuteczny
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez StarzyFRDF » czwartek, 20 listopada 2014, 23:12

A co sądzicie o tych preparatach reklamowanych obecnie na TV?
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez StarzyFRDF » czwartek, 20 listopada 2014, 23:13

Ja uważam, że ich wartość jest odwrotnie proporcjonalna do ilości reklam w TV, a co do skutecznych metod to znam dwie, w moim przypadku okazała się rewelacyjna dieta MŻ (mniej żarcia) a w przypadku koleżanki, skuteczny okazał się ForeverSlim
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez StarzyFRDF » czwartek, 20 listopada 2014, 23:14

StarzyFRDF napisał(a):Ja uważam, że ich wartość jest odwrotnie proporcjonalna do ilości reklam w TV, a co do skutecznych metod to znam dwie, w moim przypadku okazała się rewelacyjna dieta MŻ (mniej żarcia) a w przypadku koleżanki, skuteczny okazał się ForeverSlim


Całkowita racja, jak coś jest dobre to nie musi mieć reklam TV, wystarczy przeszukać fora
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez StarzyFRDF » czwartek, 20 listopada 2014, 23:14

Najlepsza dieta to jeść zdrowo, zero Fast Foodów, ale jak się na to nie zwraca uwagi wcześniej, to później są problemy...ale i tak macie szczeście, że istnieje ForeverSlim
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez StarzyFRDF » czwartek, 20 listopada 2014, 23:15

Faktycznie, Foreverslim jest skuteczne, a dodatkowo obecnie w superpromocji, ale tylko poprzez stronę www.foreverslim.pl
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez StarzyFRDF » czwartek, 20 listopada 2014, 23:15

W sumie aby być szczuplejszą zmieniłam dietę i wspomagam się Foreverslimem,nic więcej nie robię a waga spada.
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez StarzyFRDF » czwartek, 20 listopada 2014, 23:15

Ja stosowałam dietę niskokaloryczną. Mniej więcej 1200 kalorii dziennie. Później zdecydowałam się na bieganie i jedynie nieznacznie się ograniczałam, czyli jadałam tak mniej więcej 1500 - 1600 kalorii dziennie. Stosowałam również ziołowe wspomaganie forte weight-loss.pl, bo chciałam spalić też nadmiar tłuszczu na udach.
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Postprzez » czwartek, 20 listopada 2014, 23:15

 

Następna strona

Powrót do Diety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron