Jakie diety stosujecie?

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez Karinna » niedziela, 17 września 2017, 17:54

Ja dietę ułożyłam sobie sama przede wszystkim wykluczyłam cukier z diety.Dobrym rozwiązaniem okazało się zastosowanie Foreverslim.Pomógł mi przezwyciężyć chęć sięgania po słodycze.Dla mnie same plusy.Polecam
Karinna
 

Postprzez » niedziela, 17 września 2017, 17:54

 

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez Szoszona » wtorek, 19 września 2017, 12:58

Ja jestem całe życie na dietach. I ciągle coś było nie tak, waga stała w miejscu, ja się nie czułam dobrze, wiecznie miałam problemy z żołądkiem. W końcu postanowiłam w internecie wyszukać nietolerancja glutenu test i znaleźć miejsce gdzie taki test koło mnie można wykonać. Wyniki testu były pozytywne więc teraz jedyna dieta na któej jestem to dieta bezglutenowa. Ale dzięki niej bardzo zdrowo się odżywiam i zwracam uwagę na to co jem, i muszę przyznać, że czuję się dużo lepiej.
Szoszona
 
Posty: 29
Dołączył(a): piątek, 4 sierpnia 2017, 07:49

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez DanielaMT77 » środa, 20 września 2017, 19:03

Ja w sumie dalej nie wiem na co sie zdecydować. W sumie już blog https://www.kuźnia-zdrowia/light-paleo-a-moze-samuraj-diete-wybrac-aby-cieszyc-sie-swietnym-samopoczuciem-doskonala-sylwetka trochę mi podpowiedział ale chyba musze sie jeszcze skonsultowac z ekspertem
DanielaMT77
 
Posty: 65
Dołączył(a): poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 07:37

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez Mateo » piątek, 22 września 2017, 19:04

Jak już jesteśmy w temacie brzucha: pamiętajcie o regularnej profilaktyce. Wiem, że ostatnio wiele osób atakuje rak jelita grubego. To ciężka i nieuleczalna choroba dlatego tak ważne jest, aby regularnie chodzić do lekarza i się badać. Warto mieć świadomość takich rzeczy. Poczytajcie więcej na epoch.org.pl/rak-jelita-grubego.html
Mateo
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:55

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez Branded » niedziela, 24 września 2017, 22:31

Tak jak piszą poprzednicy - do lekarza. W ogóle przerażająca jest niewiedza Polaków na temat badań i nowoczesnych metod leczenia. Ktoś wspominał wyżej o leczeniu raka wątroby i jelita. Polecam zapoznać się z radioembolizacją (info można znaleźć np. na (www.radioembolizacja.org.pl/)
Branded
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 24 września 2017, 20:51

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez minusiczek » poniedziałek, 25 września 2017, 16:41

Ja stosuję flexible diet - 80% zdrowego, wartościowego jedzonka i 20% "pokarmu dla duszy" :)
minusiczek
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 25 września 2017, 16:30

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez Natasza89 » sobota, 4 listopada 2017, 09:54

Ja stosowałam Slimunox.Udało mi się schudnąć dzięki tym tabletką chociaż miałam sporą nadwagę.Normalnie kuracja powinna trwać trzy miesiące ale ja ją przedłużyłam o miesiąc.Dużym plusem tych tabletek jest to żę są bardzo skuteczne i nie ma po nich efektu jo-jo.
Natasza89
 

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez Szoszona » czwartek, 9 listopada 2017, 07:59

Ja nie lubię określenia dieta. Zawsze jakoś negatywnie mi się kojarzy. Ja się lubię po prostu dobrze i zdrowo odżywiać. Staram się rozpoznać swój organizm i jeść co mi służy. Nie będę oszukiwać, że czasami taki amerykański burger wołowy znajdzie się w moim jadłospisie, i jestem wtedy najszczęśliwszą osobą na świecie. Ale wszystko z umiarem :)
Szoszona
 
Posty: 29
Dołączył(a): piątek, 4 sierpnia 2017, 07:49

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez D0bry » piątek, 24 listopada 2017, 20:38

Piszecie o odżywkach to polecę Wam innowacyjny szejker do ich mieszania z wodą lub mlekiem: https://promixx.com.pl/. Zapomnijcie o uciążliwych grudkach, niewymieszanych do końca białkach, o proszku rozsypanym wszędzie dookoła. Dzięki temu sprytnemu urządzeniu szybko i dokładnie zrobicie swój koktajl.
D0bry
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek, 20 października 2017, 10:15

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez good » poniedziałek, 27 listopada 2017, 18:45

ja jestem wege wiec taki burger wolowy odpada, ale w wersji wege jak najbardziej. ostatnio nawet probowalam w ramach cateringu dietetyczego z macro bios bar burgera z buraka - to bylo mega... raz ze sycace, dwa ze duuuze, trzy ze zdrowe i bezmiesne ;p podstawa to dobry pomysl na zdrowa kuchnie w zastepstwie tej fastfoodowej
good
 
Posty: 119
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 23:09

Postprzez » poniedziałek, 27 listopada 2017, 18:45

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Diety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron