Jakie diety stosujecie?

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez czerwona » poniedziałek, 8 lipca 2019, 10:38

Ja również uwielbiam gotować, dlatego spędzam w kuchni bardzo dużą ilość wolnego czasu. Oczywiście stawiam tylko i wyłącznie na zdrową żywność, która pozbawiona jest produktów genetycznie modyfikowanych. W szczególności dotyczy to mięsa, które obecnie posiada w sobie ogromne ilości chemii. Na szczęście udało mi się znaleźć drób bez antybiotyków od firmy Farmio - http://www.farmio.com/mieso-z-chowu-bez-antybiotykow i problem z mięsem w mojej kuchni został dzięki temu błyskawicznie rozwiązany. Uważam, że warto stawiać na zdrową żywność. Tyle się słyszy, czy to w radio, czy telewizji o konsekwencjach, jakie niesie za sobą spożywanie niezdrowych produktów, a ludzie nadal trują swoje organizmy. Liczę, że wkrótce się to zmieni.
czerwona
 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek, 12 września 2017, 08:42
Lokalizacja: Łódź

Postprzez » poniedziałek, 8 lipca 2019, 10:38

 

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez Ferez » piątek, 7 maja 2021, 20:04

Osobiście nie za bardzo lube gotować i raczej jestem zwolenniczką takich możliwości, jak catering dietetyczny Łódź tym bardziej że w naprawdę dobrej cenie udało mi się trafić na dietę Wege Fit od SportFoodBox i czuję się na niej świetnie. Przede wszystkim świeże produkty, różnorodność posiłków i obsługa na której wsparcie można liczyć. Pozdrawiam serdecznie i sukcesów w żywieniu życzę!
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez ketosiarka » piątek, 25 marca 2022, 09:34

dobra dieta jest najważniejsza. Jeśli chodzi o utracone kilogramy i dobre samopoczucie. U mnie sprawdziła się dieta ketogeniczna. Jem to co lubię! Tylko trzeba stosować ją dobrze.. i warto się do niej przygotować. A jeśli ktoś jest leniwy, to może sobie zamówić zawsze gotowe posiłki zamawiając catering dietetyczny. Ja polecam osobiście Ketolove :) u mnie się super sprawdza:)
Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej to zapraszam do zapoznania się z : ⭐Dieta ketogeniczna Kielce
ketosiarka
 
Posty: 23
Dołączył(a): piątek, 25 marca 2022, 09:09

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez Redshock » czwartek, 31 marca 2022, 14:41

Ja w swojej diecie chciałem przede wszystkim ograniczyć ilość tłuszczu. Lubię smażone potrawy, więc na https://prymusagd.pl/ znalazłem świetną patelnię. Ma tak skonstruowaną powłokę, że można na niej smażyć z minimalnym użyciem tłuszczu. Bardzo dobre rozwiązanie, w sam raz dla osób chcących zdrowo się odżywiać.
Redshock
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 24 marca 2022, 10:26

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez good » sobota, 16 lipca 2022, 21:27

Chciałam jedynie zaznaczyć, że takie diety eliminujące nie są dobre dla każdego. Jeden organizm zareaguje tak, a drugi odwrotnie i pojawia sie niedobory, z którymi sobie nie poradzi. Według mnie wybór diety powinno się konsultować z lekarzem jak ten https://odchudzanie.medicover.pl/bariat ... -poradnie/
good
 
Posty: 119
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 23:09

Re: Jakie diety stosujecie?

Postprzez czibik » czwartek, 21 lipca 2022, 11:37

Ja to po prostu staram się korzystać z produktów sezonowych, unikam cukry i białej mąki. Do tego nie obżeram się na mieście i to wszystko. Oczywiście zdaży się zjeść coś mniej zdrowego czy wyskoczyć na jakieś ciężkie jedzenie, ale to okazyjnie i nie częściej niż raz w miesiącu.
Znajdziesz mnie również tutaj.
czibik
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2022, 11:12

Postprzez » czwartek, 21 lipca 2022, 11:37

 

Poprzednia strona

Powrót do Diety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości