Jaka dieta?

Re: Jaka dieta?

Postprzez Arkadiusz1 » czwartek, 28 września 2017, 10:51

Jak dla mnie, każdy powinien podjąć swoją decyzję.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Postprzez » czwartek, 28 września 2017, 10:51

 

Re: Jaka dieta?

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 18:01

Oczywiście dieta jest bardzo ważna w utrzymaniu zdrowego ciała, jednakże sama dieta nam nic nie da. Ponieważ dieta jest to określenie porządnie zbilansowanych posiłków, które są paliwem dla naszego organizmu. Dlatego warto też do diety dołożyć ćwiczenia, które wzmocnią nasze ciało i poprawią jego wygląd.
Gość
 

Re: Jaka dieta?

Postprzez Gość » wtorek, 3 października 2017, 10:31

Bardzo ważne w zrzucaniu wagi jest odpowiednia dieta oraz zestaw codziennych ćwiczeń, które pozwolą nam zrzucić zbędne kilogramy. Dlatego osoby, które myślą o odchudzaniu po prostu lubią zadawać sobie ból, który nie koniecznie może przyczynić się do sukcesu, lecz do wielu chorób. Od zarania dziejów ciężka praca przynosiła największe efekty, tak samo jest z ciałem człowieka odpowiednio nawadniany kwiat urośnie silny tak samo jest z naszym organizmem, do tego trzeba jeszcze dołożyć ćwiczenia.
Gość
 

Re: Jaka dieta?

Postprzez agaa » wtorek, 3 października 2017, 13:48

Przy problemach ze stawami, oprócz diety i suplementu na odchudzanie, można też brać suplementy na stawy, np. http://humavit.pl/suplementy-diety/17-na-stawy.html?search_query=stawy&results=8. Wiadomo, że trudniej będzie uprawiać sport, ale można np. spróbować aerobik wodny, żeby za bardzo nie obciążać kolan i stawów. Moja znajoma chodziła na takie zajęcia właśnie.
agaa
 
Posty: 91
Dołączył(a): czwartek, 22 września 2016, 08:27

Re: Jaka dieta?

Postprzez ulunia » niedziela, 15 października 2017, 08:48

Staram się przestrzegać diety. Ale czasami po prostu muszę coś przegryźć i w tedy sięgam po https://www.frisco.pl/pid,6209/n,felix-pistacje-solone/stn,product Mam nadzieje że bardzo sobie nie szkodzę. Bo pistacje są prażone bez tłuszczu. Dodatkowo bogate witaminę C. I co mnie zdziwiło łagodzą objawy menopauzy. A cena jest dużo niższa niż w moim osiedlowym sklepie.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Jaka dieta?

Postprzez Mdrive » poniedziałek, 16 października 2017, 16:18

Zdrowa dieta to podstawa - zwłaszcza jeżeli mierzymy się z bólami brzucha i innymi dolegliwościami układu trawiennego i pokarmowego. Naprawdę, ludzie zapychają się fastfoodami i innymi złymi pokarmami, a później się dziwią, że mają takie problemy. Nie warto. Polecam wejść na http://brzuchobrzucho.pl/dolegliwosci-brak-apetyt-u-dziecka/ i dowiedzieć się czegoś przydatnego!
Mdrive
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 14 października 2017, 21:16

Re: Jaka dieta?

Postprzez Mysza » środa, 18 października 2017, 15:32

Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.
Mysza
 

Re: Jaka dieta?

Postprzez Maryla.R » sobota, 9 grudnia 2017, 18:42

Każdy chce wyglądać dobrze,dla tego również kupiłam Slimunox.Nie myślałam że efekty przyjdą w tak szybkim czasie po dwóch tygodniach nosiłam już ubrania w rozmiarze mniejszym.
Maryla.R
 

Re: Jaka dieta?

Postprzez Rodlefomiszak » środa, 20 grudnia 2017, 12:41

Ja korzystam ostatnio z oferty http://catering-pozywny.pl/. Dzięki temu jestem w stanie jeść zdrowo i pożywnie. Dawniej nie miałam za dużo czasu na takie rzeczy więc ciesze się bardzo, że teraz mogę sobie pozwolić na trochę zdrowszego jedzenia :)
Rodlefomiszak
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 20 grudnia 2017, 12:36

Re: Jaka dieta?

Postprzez majlove » piątek, 22 grudnia 2017, 22:17

Nie ma jednej diety odpowiedniej dla wszystkich, byłoby za łatwo niestety :P Ja sama miałam sport problem ze zrzuceniem balastu jak to mówiłam, ale jak dostałam dobrze ułożoną diete w chorobie tarczycy to waga zaczęła spadać. Niektóre produkty wykluczyliśmy z dietetykiem, innych było więcej i efekty są ! :) jednak najlepiej po prostu skontaktować się ze specjalistą i mu zaufać
majlove
 
Posty: 528
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 21:41

Postprzez » piątek, 22 grudnia 2017, 22:17

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Diety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron