Jaka dieta?

Jaka dieta?

Postprzez Maria » środa, 18 marca 2015, 22:10

Na samym początku musze napisać, ze cała sprawa zaczęła się od problemów z kolanami. Poszłam za namową koleżanki do ortopedy. Skierowała mnie do Pana Jędrzeja Kosmowskiego. Pod tym względem jestem bardzo zadowolona, bo nie owijał w bawełnę, jednak równocześnie nie był brutalny w rozmowie. To że mam nadwagę, to wiedziałam, jednak nie spodziewałam się, ze tak to zaważy na moich kolanach... Lekarz, tak jak napisałam w bardzo uprzejmy sposób poinformował mnie, że nie widzi problemy, by podjąć się leczenia ii mi ulży w dolegliwościach, nie mniej jego starania nie będą do końca zadowalające dla mnie jeżeli nie postaram się zgubic kilka kilogramów. I tu moje pytanie, jaką dietę mam najlepiej zastosować, tak aby odchudzanie było jak najbardziej dla mnie realne, patrząc przez pryzmat, że głodówki totalne odpadają, a ćwiczenia też raczej nie wchodzą w grę ze względu na nogi....
Maria
 

Postprzez » środa, 18 marca 2015, 22:10

 

Re: Jaka dieta?

Postprzez warzka » sobota, 11 kwietnia 2015, 20:22

Ja jestem na diecie takiej rozsądnej,ograniczyłam słodycze napoje gazowane no i prze de wszystkim fast foody.Raz w tygodniu chodzę na zumbę i basen.Jedyne co mnie gnębiło to napady głodu.Kupiłam Foreverslim i na razie jest dobrze.Zauważyłam także zmniejszony apetyt.Polecam może nie jako cudowny środek na odchudzanie ale jako wspomaganie.
warzka
 

Re: Jaka dieta?

Postprzez Arleta » czwartek, 16 kwietnia 2015, 10:12

warzka napisał(a):Ja jestem na diecie takiej rozsądnej,ograniczyłam słodycze napoje gazowane no i prze de wszystkim fast foody.Raz w tygodniu chodzę na zumbę i basen.Jedyne co mnie gnębiło to napady głodu.Kupiłam Foreverslim i na razie jest dobrze.Zauważyłam także zmniejszony apetyt.Polecam może nie jako cudowny środek na odchudzanie ale jako wspomaganie.

Ale pytanie miałas o samą dietę, weź pod uwagę że ma ona problemy ortopedyczne, więc z jednej strony dieta która spowoduje iż schudnie, ale z drugiej strony, tak na szybko pisząc, bo nie wgłębiałam się w sprawę co pisze na temat samych problemów ortopedycznych, nie mniej zakładając, ze problemem są kości, to dieta nie powinna być, "wyjałowiona" z wapnia....Owszem, piszesz, że warto w takim przypadku stosować suplement - ty podajesz Foreverslim. Zgadzam się z tym, ale nadal nie rozwiązuje to problemu, że tak napisze ortopedycznego. Suplement wyreguluje przemianę materii, będzie wspomagał odchudzanie np poprzez "oszukanie" mózgu co do chęci podjadania słodyczy itp, nie mniej nie jest zadaniem tego suplementu "ochrona ortopedyczna" więc tu akurat uważam, że pisząca post powinna regulowac to włąśnie dietą, z jednej strony bogatą w składniki pod względem wspomagania nazwijmy to wytrzymałości kości, a z drugiej pomagająće zrzucić kilogramy.
Arleta
 

Re: Jaka dieta?

Postprzez Iza.P » niedziela, 18 grudnia 2016, 19:43

Branie Foreverslimu ma na celu oprócz zredukowania wagi także wprowadzenie trwałych zmian aby już nigdy więcej nie przytyć.Więc jeżeli udało się schudnąć to znaczy żę udało ci się również wprowadzić zmiany jeżeli będziesz się ich trzymać to kolejne opakowania Foreverslimu nie będą już ci potrzebne.
Iza.P
 

Re: Jaka dieta?

Postprzez Beataa » czwartek, 9 marca 2017, 21:55

Ja staram się jeść zdrowo,piję zieloną herbatę a dodatkowo uprawiam dużo sportu i moja waga jest prawidłowa.
Beataa
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 9 marca 2017, 21:49

Re: Jaka dieta?

Postprzez Balbina » środa, 5 lipca 2017, 10:07

Szukała i sprawdzałam różne środki na odchudzanie.Najlepiej według mojej opinii wypadły tabletki Foreverslim.I się nie zawiodłam.Schudłam i ze swojego wyglądu po raz pierwszy od wielu lat jestem zadowolona.
Balbina
 

Re: Jaka dieta?

Postprzez Nieruchomy » poniedziałek, 17 lipca 2017, 18:49

Każda dieta jest dobra, o ile jest przygotowana z głową. Nie ma co się głodzić, bo to się tylko odbije na zdrowiu. Człowiek może schudnąć przez ograniczenie słodyczy i ćwiczenia, bez uciekania się do głodówek
Nieruchomy
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 17 lipca 2017, 18:48

Re: Jaka dieta?

Postprzez katpio123 » sobota, 22 lipca 2017, 10:25

Skup się po prostu na zdrowym odżywianiu. Pięć posiłków dziennie, dużo wody zero smażonego i może wyklucz gluten. Tutaj masz fajne miejsce, gdzie kupisz zdrowe produkty bezglutenowe: https://staropolskagaleriasmaku.pl/zywn ... 423,0.html. Oni mają w Lublinie dwa sklepy stacjonarne, więc jeśli jesteś z okolic, to możesz zajrzeć osobiście. No i oczywiście dużo ruchu. Może na początek spacery, a potem jakaś większa aktywność?
katpio123
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 11:16

Re: Jaka dieta?

Postprzez Ariadnna » sobota, 22 lipca 2017, 18:01

Ja naprawdę nie wyobrażam sobie odchudzania bez tabletek Foreverslim.Tyle ile dały mi te tabletki i tyle ile na nich schudłam nie ma porównania do zwykłych diet które rzadko przynoszą skuteczne efekty.A dzięki tym tabletką mi sie udało co uważam za sukces i to spory.
Ariadnna
 

Re: Jaka dieta?

Postprzez AgaWu » poniedziałek, 24 lipca 2017, 11:41

Najlepiej jeść lekko i mniejsze porcje a częściej, ja jem 5 razy dziennie, przestałam podjadać. Jem dużo ryżu, kasz, płatki jaglane http://melvit.pl/p_platki-jaglane-400-g_101 albo takie przekąski:
Obrazek
Źródło: http://melvit.pl/
Efekty są i to dość szybko, dodatkowo czuć przypływ energii ;) jestem pozytywnie zaskoczona ;)
AgaWu
 
Posty: 87
Dołączył(a): niedziela, 2 lipca 2017, 13:18

Postprzez » poniedziałek, 24 lipca 2017, 11:41

 

Następna strona

Powrót do Diety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron