Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Figi » niedziela, 27 maja 2018, 15:17

Teraz już wierzę w to że dzięki CENZURA można schudnąć .Moja waga po skończeniu kuracji pokazuje 11 kg mniej.I efekt jo-jo o który tak się martwiłam tez nie wystąpił, z czego bardzo się cieszę.
Figi

Postprzez » niedziela, 27 maja 2018, 15:17

Postprzez Karina G » środa, 30 maja 2018, 16:34

StarzyFRDF napisał(a):Jak w temacie. Mnie osobiście rewelacyjne wyniki dał CENZURA . A jakie jest wasze zdanie, czego używacie (używaliście) i z jakim efektem?

Ja zdecydowałam się na zastosowanie CENZURA i moim zdaniem nie mogłam zrobic nic lepszego. Jedyny problem, to ten, że załuję iż tak długo się zastanawiałam czy zastosowac te tabletki czy nie
Karina G

Postprzez Hanna » niedziela, 3 czerwca 2018, 19:40

Nie ma nic złego w braniu tabletek wspomagających odchudzanie.Ważne jest aby te tabletki były bezpieczne .Ja aktualnie także biorę CENZURA.Stosuję się do zaleceń ,jem pięć mniejszych posiłków piję dużo wody niegazowanej.Efekty zaczęło być widać dość szybko.Jestem zadowolona że zdecydowałam się na zakup tych tabletek
Hanna

Postprzez Agness » niedziela, 10 czerwca 2018, 18:16

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się CENZURA ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się
Agness

Postprzez Estera » sobota, 23 czerwca 2018, 19:54

Moim zdaniem dobrze jest wspomóc odchudzanie tabletkami takimi jak CENZURA.Jeżeli tylko będziemy trzymać się zasad kuracji to efekty będą .A my będziem zadowolone zefektów jakie osiągnęłyśmy.
Estera

Postprzez zizi22 » piątek, 17 sierpnia 2018, 09:58

Najlepiej jest zapytać się specjalisty. Każdy suplement działa inaczej na inną osobę. Ja ostatnio kupowałam suplementy w Gdańsku w stacjonarnym sklepie https://www.pbc24.pl/PBC-GDANSK-Galeria-Baltycka-stock-10-zul.html . Personel zna się na suplementacji i doradzili mi co najbardziej odpowiada moim wymaganiom.
zizi22

Postprzez violatta » piątek, 24 sierpnia 2018, 12:59

Wszystko zalezy od tego o jaka skuteczność Ci chodzi, dla mnie ważna jest bardzo trzustka, to ona mocno obrywa poprzez złą suplementacje z niewłaściwych źródeł oraz przez nietrzymanie diety, tutaj możesz dowiedzieć się wiecej na ten temat http://raktrzustki.pl/badania/trzustka- ... -trzustki/ Jest to bardzo dobry portal z ciekawymi artykułami które Ci się na pewno przydadzą. Jeżeli ćwiczysz i prowadzisz suplementacje powinieneś sie tym zainteresować.
violatta

Postprzez kamibra » wtorek, 4 września 2018, 10:48

Ja polecam wszystkim którzy uprawiają sport albo trenują bodymax sport - https://www.apteka-melissa.pl/produkt/bodymax-sport-150-tabl,5412.html. Bomba energetyczna, dostarczają organizmowi niezbędnych minerałów i witamin. Bardzo fajna sprawa, sama biorę od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadwolona.
kamibra

Postprzez filipinka89 » poniedziałek, 29 października 2018, 02:56

Jest na naszym rynku wiele ciekawych suplementów. Ostatnio znalazłam fajny na; https://pastillas-adelgazantes.eu/mango ... -de-animo/ , sama zastanawiam się nad nim. Może byłby dobrym rozwiązaniem dla szybszego zrzucenia wagi. Same ćwiczenia, dieta nie do końca pomogą szybko schudnąć. Jak dodamy suplement, to może uda mi się wcześniej zdziałać cuda. Na naszym rynku jednak jest wiele tego i ciężko zdecydować się na coś.
filipinka89

Postprzez kabix179 » wtorek, 30 października 2018, 10:17

Nie ma jakiś idealnych suplementów. Każda sumplementacja musi mieć źródło u decyzji specjalisty. Nie możemy sobie aplikować jakiś składników od tak i bez umiaru. Warto zatem skontaktować się z firmą Revitum, która zajmuje się diagnostyką organizmu.
kabix179

Postprzez » wtorek, 30 października 2018, 10:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy