Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez beciaja » niedziela, 11 listopada 2018, 09:07

Często stosując dietę zaburzamy równowagę zasadowo kwasowa organizmu. Dlatego warto skorzystać z tej oferty https://www.bee.pl/9250-mlody-jeczmien Wystarczy wypić za dnia dwie szklanki soku z młodego jęczmienia by przywrócić równowagę organizmu. Poza tym zielone rośliny są najzdrowesze i posiadają wiele składników odżywczych.
beciaja

Postprzez » niedziela, 11 listopada 2018, 09:07

Postprzez Derina » sobota, 17 listopada 2018, 21:57

Z doświadczenia powiem tylko, że najskuteczniejsza jest po prostu wytrwałość w postanowieniach - dieta i aktywność fizyczna. A co do suplementów, to jasne, warto sięgnąć po coś co da nam przysłowiowego dodatkowego kopa, ja trzy razy dziennie piję krople Citrosept Slim, dla podkręcenia metabolizmu. A dodatkowym plusem jest fakt, że po prostu piję więcej wody i jestem mniej głodna :)
Derina

Postprzez Marcello » środa, 21 listopada 2018, 01:08

Ja osobiście biorę dość często cytrynian magnezu. Jest to związek, który pozwala się bardzo dobrze wchłaniać magnezowi. Dzięki niemu udało mi się pozbyć skurczy i chronicznego zmęczenia. Tego żadne ćwiczenia nie dadzą samotnie rady zmienić!
Marcello

Postprzez Sandrini » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 09:06

ja polecam suplement na zbicie cholesterolu Ravestin na bazie naturalnych składników
Sandrini

Postprzez a.nawrot123 » środa, 5 grudnia 2018, 13:31

Najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie Biphasic Slim. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień i zaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie bomba. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 10kg przez 6 tygodni kuracji, bez żadnych efektów ubocznych czy efektu jojo. Jeśli macie pytania czy wątpliwości dzwońcie/piszcie - Natalia (kom.733 566 390). Pzdr
a.nawrot123

Postprzez » środa, 5 grudnia 2018, 13:31

Poprzednia strona

Powrót do Suplementy