Slimunox

Re: Slimunox

Postprzez Witka » niedziela, 12 listopada 2017, 16:20

Dobre dobrane tabletki wspomagające odchudzanie to część sukcesu w całym procesie.Ja stosowałam Slimunox i efekt jaki uzyskałam w trakcie całej kuracji był bardzo zadowalający.Ja ze swojej strony mogę polecić te n preparat.
Witka
 

Postprzez » niedziela, 12 listopada 2017, 16:20

 

Re: Slimunox

Postprzez Arsena » czwartek, 16 listopada 2017, 11:08

Nareszcie koniec .W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.
Arsena
 

Re: Slimunox

Postprzez Jagusia » piątek, 24 listopada 2017, 09:58

Jeżeli chodzi o moją osobę, to do zakupu Slimunox, (kupowałam na Allegro) namówiła mnie koleżanka. I jestem jej za to bardzo wdzięczna. W końcu znalazłam środek, który faktycznie pomaga mi schudnąć. Jak na razie (a jestem w połowie drogi) to waga spadła o 6kg
Jagusia
 

Re: Slimunox

Postprzez Cytryna » piątek, 1 grudnia 2017, 16:01

Ja nie potrzebowałam wprowadzać wielu zmian stosując Slimunox.Było to tylko pozbycie się kllku produktów wprowadzenie w życie trochę ruchu.I to w sumie było by na tyle.Slimunox załatwił resztę.
Cytryna
 

Re: Slimunox

Postprzez Donia » niedziela, 10 grudnia 2017, 17:10

M przysłała Slimunox kuzynka z Angliia. Biorę od dwóch miesięcy w połączeniu z dietą oraz systematycznie ćwicząc. W tym raz w tygodniu basen. Dzisiaj piątek i się ważyłam... Od "startu" 9 kg mniej
Donia
 

Re: Slimunox

Postprzez Amelia » czwartek, 14 grudnia 2017, 09:40

Wybrałam Slimunox i z tego wyboru jestem bardzo zadowolona.Udało mi się kupic te tabletki w fajnej promocji.W cenie trzech opakowań dostałam cztery.Patrząc na efekty jakie już uzyskałam myślę że jedno opakowanie będę mogła komuś. dać.Tabletki jak najbardziej warte swojej ceny.
Amelia
 

Re: Slimunox

Postprzez Rotunda » czwartek, 21 grudnia 2017, 20:53

Molim zdaniem jest to jeden z najlepszych suplementów wspomagających odchudzanie jakie są na rynku. Stosuję go dopiero od miesiaca, a już jest 6 kilo m,niej na wadze
Rotunda
 

Re: Slimunox

Postprzez Zuzanna34 » piątek, 5 stycznia 2018, 12:56

Ja postawiłam na znane i bardzo skuteczne tabletki Slimunox.W moim przypadku spadek wagi to 10 kg ale pewnie było by znacznie więcej gdybym stosowała się do wszystkich zasad kuracji.Ale dla mnie to i tak dużo biorąc pod uwagę że łykałam tylko tabletki i nie robiłam nic więcej
Zuzanna34
 

Re: Slimunox

Postprzez Talia » piątek, 5 stycznia 2018, 16:23

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się uzyskac. Po ciąży zostało mi 14 kilogramów. Pozbyłam się tego w 3 miesiace
Talia
 

Re: Slimunox

Postprzez Martynika » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:40

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.
Martynika
 

Postprzez » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:40

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron