Na problemy z hormonami

Na problemy z hormonami

Postprzez Zuzzanna » wtorek, 14 listopada 2017, 08:36

Cześć, niedawno miałam wizytę u lekarza ginekologa. Po zrobieniu apletu badań okazało się, że mam jakiś tam problem z hormonami i muszę je wyregulować. Pani doktor zapisała mi jakieś leki, ale też powiedziała, że mam wybrać się do apteki po wspomagający suplement diety. Farmaceuta dał mi http://www.inofem.pl/ , znacie ten suplement? Z tego co się dowiedziałam, zawiera mio-inozytol i kwas foliowy, no i mam pić 2 saszetki dziennie na początek, potem zejść do jednej, jak skończą się niekontrolowane plamienia. Po jakim czasie stosowania zauważyłyście jakieś zmiany? I jakie one były? :?:
Zuzzanna
 
Posty: 228
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 17:59

Postprzez » wtorek, 14 listopada 2017, 08:36

 

Re: Na problemy z hormonami

Postprzez masterrr » piątek, 23 lutego 2018, 22:04

Oj tak, z hormonami jest sporo problemów...
masterrr
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 23 lutego 2018, 22:02

Re: Na problemy z hormonami

Postprzez rudzia » środa, 9 maja 2018, 17:28

Ciężko powiedzieć bo niestety każdy organizm inaczej reaguje...
rudzia
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 9 maja 2018, 16:58

Re: Na problemy z hormonami

Postprzez rita » sobota, 11 sierpnia 2018, 23:01

Generalnie teraz ginekolodzy na takie problemy wypisują tabletki antykoncepcyjne, ja dostałam je głownie na regulację cykli i obfite i bardzo bolesne krwawienia, teraz dzięki nim nie łykam garściami tabletek przeciwbólowych. Początkowo nie wierzyłam nawet że taka tabletka może pomóc ale po przeczytaniu tej publikacji http://antykoncepcjanamiare.pl/cierpisz-na-obfite-miesiaczki-to-problem-powazniejszy-niz-myslisz/ dałam się na nie namówić, teraz przekonałam się o tym na własnej skórze i jestem zadowolona z ich działania a to antykoncepcyjne działanie to dla mnie dodatkowy plusik


Ostatnio przesunięty w górę sobota, 11 sierpnia 2018, 23:01 przez: Anonymous.
rita
 

Postprzez » sobota, 11 sierpnia 2018, 23:01

 


Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron