Foreverslim - relacja z odchudzania.

Foreverslim - relacja z odchudzania.

Postprzez Magda » czwartek, 16 listopada 2017, 11:38

Jeżeli jesteś zainteresowana tym by stosować Foreverslim podczas odchudzania, to zapraszam na mój blog, by móc się zapoznać z tym jak w realu wygląda odchudzanie z zastosowaniem tego środka
Magda
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 17 listopada 2015, 12:01

Postprzez » czwartek, 16 listopada 2017, 11:38

 

Re: Foreverslim - relacja z odchudzania.

Postprzez Karolina B » czwartek, 16 listopada 2017, 11:51

A podasz adres tego blogu?
Karolina B
 

Re: Foreverslim - relacja z odchudzania.

Postprzez Odetta » czwartek, 23 listopada 2017, 17:30

Ja jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się osiagnąc po zastosowaniu Foreverslim. 3 miesiące czasu i waga spadła o 15 kilo
Odetta
 

Re: Foreverslim - relacja z odchudzania.

Postprzez Małgorzatka » niedziela, 26 listopada 2017, 18:37

Dokładnie Foreverslim to są tabletki które pomagają zdesperowanym kobieta pozbyć się nadwagi.Ich skład jest tak skomponowany aby odchudzanie było szybsze i bardziej efektywne.
Małgorzatka
 

Re: Foreverslim - relacja z odchudzania.

Postprzez Suska » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 18:10

Nie wiem jak teraz bym wyglądała gdyby nie tabletki Foreverslim.To dzięki nim w prosty sposób schudłam.I nie było to wcale takie trudne.Wystarczyło trochę dobrej woli z mojej strony.Polecam te tabletki bo warto.
Suska
 

Re: Foreverslim - relacja z odchudzania.

Postprzez Hortensja25 » piątek, 29 grudnia 2017, 18:33

Mi też bardzo pomogło zastosowanie Foreverslimu i w końcu pozbyłam się cąłej nadwagi. Dla mnie to bardzo duże osiągnięcie, bo niby było to tylko 11 kilo, ale od 7 lat nie mogłam tego się pozbyć. Teraz sukces
Hortensja25
 

Re: Foreverslim - relacja z odchudzania.

Postprzez Julia.P » wtorek, 9 stycznia 2018, 19:51

Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Foreverslimem jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące
Julia.P
 

Re: Foreverslim - relacja z odchudzania.

Postprzez Melania.T » czwartek, 15 lutego 2018, 18:56

U mnie podstawą była dieta ale dużym wsparciem okazało się branie Foreverslimu.Dzięki tym tabletka dieta okazała się o wiele prostsza.Nie miałam napadów głodu a ochoty na słodycze nie miałam wcale.Nie powiem żę utrata kilogramów przyszła mi bez żadnego wysiłku ale było o wiele łatwiej
Melania.T
 

Re: Foreverslim - relacja z odchudzania.

Postprzez Dzennika5 » środa, 28 lutego 2018, 18:29

No ja nie jestem przekonana co do takiego odchudzania. Wole na spokojnie zadbać o swoje odżywianie, wybierać dobre i zdrowe produkty i tak powoli ale skutecznie chudnąć :) Ostatnio nawet poczytałam coś na https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/cz ... cie-tucza/ o ziemniakach. Całe życie myślałam że są strasznie tuczące, a tu proszę:)
Dzennika5
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 14 czerwca 2017, 10:41

Re: Foreverslim - relacja z odchudzania.

Postprzez Scynka » sobota, 3 marca 2018, 18:02

Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Slimunox udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Slimunox nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.
Scynka
 

Postprzez » sobota, 3 marca 2018, 18:02

 

Następna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron