Warto stosować?

Warto stosować?

Postprzez Dariusia » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:34

Dariusia
 

Postprzez » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:34

 

Re: Warto stosować?

Postprzez Angelika » środa, 9 maja 2018, 21:15

Moim zdaniem jak najbardziej tak, Sama stosowałam Slimunox i pozbylam się dzięki tym tabsom 14 kilo
Angelika
 

Re: Warto stosować?

Postprzez Karolina W » wtorek, 5 czerwca 2018, 19:12

Moim zdaniem, nie ma lepszego sposoby na pozbycie się nadwagio jak zastosowanie Slimunox. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona z osiagniętego sukcesu
Karolina W
 

Re: Warto stosować?

Postprzez comel » wtorek, 18 września 2018, 08:08

warto wedłig mnie, ale to moja prywatna opinia
comel
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 18 września 2018, 08:07

Re: Warto stosować?

Postprzez Alga » poniedziałek, 8 października 2018, 05:06

Pytanie, czy to rzeczywiście działa? A jak działa to w jaki sposób? Bo tabletek cud na odchudzanie jest na rynku multum.
Alga
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 21 czerwca 2018, 15:22

Re: Warto stosować?

Postprzez lissbeth » środa, 5 grudnia 2018, 13:28

Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić Natalię kom. 733 566 390, u niej znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Sibutraminę 20mg. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, przyspieszenie metabolizmu jednocześnie dając kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy :p Z początkiem czerwca miałam 72 kilo na liczniku, a teraz 62,3 kg, efekt bardzo fajny, czekam na dalszy rozwój sytuacji. Polecam
lissbeth
 

Re: Warto stosować?

Postprzez Krzysiek Majewski » sobota, 19 stycznia 2019, 17:57

Jeśli chce ktoś stosować produkty przyspieszające odchudzanie, to powinien zdecydować się na dobrej jakości spalacze tłuszczu lub produkty ograniczające apetyt. Jeśli interesuje kogoś ten temat, to tutaj jest całkiem ciekawy artykuł: https://www.bodypak.pl/pl/wsb/522_5-sup ... apety.html. Można dzięki niemu dowiedzieć się, jakie produkty będą najlepsze.
Szukasz dobrej jakości mebli? Postaw na Select Meble.
Krzysiek Majewski
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 07:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Warto stosować?

Postprzez Malgoskaa2 » niedziela, 27 stycznia 2019, 22:55

Jeżeli chodzi o suplementy to wydaje mi się, że takich z apteki to nie warto stosować, przecież witaminy i minerały najlepiej przyswajać w diecie! Warto za to profilaktycznie zażywać olej CBD, który bardzo pozytywnie wpływa na organizm, zapobiega zapaleniom, może pomóc w walce z wieloma poważnymi chorobami, między innymi nowotworami. W sklepie https://bestcbd-medycznamarihuana.pl/pl ... 10-10ml/90 można nabyć olej CBD.
Malgoskaa2
 

Re: Warto stosować?

Postprzez dora4 » sobota, 16 marca 2019, 01:55

olej z czarnuszki gdzie kupić? Ale zależy mi na dobrym, naprawdę :) polecano mi ten sklep, ale szukam jeszcze innych propozycji w tym temacie :)
dora4
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 10:59

Re: Warto stosować?

Postprzez maxdo » czwartek, 4 kwietnia 2019, 07:33

Jesli zamierzasz przy odchudzaniu troche cwićzyć to będzie to najlepsze droga do osiagniecia dobrej sylwetki. Zeby wspomoc efekty treningu i przypiseszyć odchudzanie warto dołączyć Clenburexin Trec https://strefaciala.pl/pl/60-trec-clenb ... 0kaps.html

Ja stosowałem to regulrnie przez 2 miesiące, do tego cwiczenia 3 razy w tygodiu po 45minut i udłao mi sie zrzuc okolo 9kg i dodatkowo poprawilem tez wygląd sylwetki - przypakowałem;)
maxdo
 

Postprzez » czwartek, 4 kwietnia 2019, 07:33

 

Następna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron