Suplementy a rzeczywistość

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez miti » czwartek, 15 lutego 2018, 21:16

nie wierzę w jakie cudowne suplementy, gdyy takie istniały to nie było by ludzi grubych, ja wolę rozsądne podejście, wzięłam ię za siebie, zaczęłam mniej jeść, regularnie ćwiczyć, do diety włączylam picie colonu slim, dzieki niemu apetyt mi się zmniejszył, czułam się lżej i miałam kopa do cwiczen i chociaż nie musiałam ie martwić ze pakuje w siebie chemię
miti
 

Postprzez » czwartek, 15 lutego 2018, 21:16

 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Natasza23 » niedziela, 4 marca 2018, 18:25

Ja za to skusiłam się na tabletki Slimunox z tego względu że widziałam jakie efekty osiąga moja koleżanka. Wcześniej ani myślałam o tego typu środkach ale jak zaczełąm jej zazdrościć coraz lepszej figury zamówiłam Slimunox. Nie zawiodłam się. Tak jak na nią, na mnie też zadziałały.
Natasza23
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Karolina G » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:44

Moim zdaniem jednym z najlepszych obecnie suplementów jest Slimunox. Kupiłam go na stronie http://slimunox.pl i nie żałuje tej decyzji. Wreszcie pozbyłam się nadwagi
Karolina G
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Klementyna23 » czwartek, 5 kwietnia 2018, 16:30

Dla mnie nie ma nic lepszego niż Slimunox.Po raz pierwszy udało mi się schudnąć i teraz dopiero wiem co to znaczy lekkie życie.Polecam każemu.
Klementyna23
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Leksi » poniedziałek, 9 kwietnia 2018, 16:35

Żeby Slimunox, na Ciebie fajnie zadziałała właśnie potrzebujesz do niego diety i ruchu, jest to wspomagacz w odchudzaniu, nie wierze że bez niego schudłabym 13 kilogramów w 3 miesiące, i to bez żadnego efektu jojo,jestem juz rok po skończonej kuracji i kilogramy jak spadły tak stoją w miejscu
Leksi
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Stefka88 » wtorek, 24 kwietnia 2018, 16:26

Ja akurat z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Slimunox jestem bardzo zadowolona, w końcu mam to o czym marzyłam, szczupła sylwetkę..
Stefka88
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Daria K » środa, 9 maja 2018, 21:21

Mi bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim. W końcu przypominam czlowieka a nie hipopotamicę
Daria K
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Ilona B » środa, 16 maja 2018, 21:44

Ja gdy sie odchudzałam to zdecydowalam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona bo pozbylam się całej nadwagi
Ilona B
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Wiktoria.P » sobota, 19 maja 2018, 17:03

U mnie efekt po Slimunox utrzymuje się do dziś chociaż od połknięcie ostatniej tabletki minęło już osiem miesięcy.Więc dziewczyny do roboty zmiana diety,ruch tabletki.Waga spadnie a wy będziecie z siebie zadowolone.
Wiktoria.P
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Donia » środa, 30 maja 2018, 16:29

Moim zdnaikem nie ma lepszego zarówno pod względem skuteczności działania jak i bezpieczęństewa stosowania suplementu na rynku jak Foreverslim. Wystarczy wejśc na ich stronę http://slim24.pl i przerczytać skład. W 100% oparty na naturalnych składnikach
Donia
 

Postprzez » środa, 30 maja 2018, 16:29

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron