Suplementy a rzeczywistość

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Mdrive » niedziela, 15 października 2017, 21:37

A ja nie stosuję żadnych suplementów, ale też udało mi się schudnąć prawie 10 kg. A wszystko dzięki odpowiedniej, zdrowej diecie, rezygnacji ze słodyczy i przetworzonej żywności oraz regularnym ćwiczenia
Mdrive
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 14 października 2017, 21:16

Postprzez » niedziela, 15 października 2017, 21:37

 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Samanta » poniedziałek, 16 października 2017, 12:03

Moim celem przed wakacjami było pozbycie się 15 kg nadwagi .Wiem że sama sobie na to zapracowałam. Ale dzięki odpowiedniej diecie i Slimunox wygrałam walkę z moją nadwagą.
Samanta
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez karola746 » czwartek, 19 października 2017, 17:48

A ja kupiłam green magma zielony jęczmień . Są to suplementy diety, które wspomagają skutecznie odchudzanie. Do tego zdrowe odżywianie się i codzienna dawka ruchu i efekty są widoczne :)
karola746
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 19 października 2017, 17:38

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Kajka » piątek, 20 października 2017, 09:20

Ja staram się brać tylko to, co faktycznie mi pomaga w dbaniu o siebie. Witaminy w okresie zachorowań i colon slim, żeby poprawić trawienie i ograniczyć ochotę na słodycze. Wszystko inne odstawiłam.
Kajka
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Irmina » poniedziałek, 23 października 2017, 19:13

Moim zdaniem Foreverlim jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na naturalnych składnikach. Ja przez 3 miesiące schudłam 14 kg
Irmina
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Grafitka » wtorek, 7 listopada 2017, 16:25

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko
Grafitka
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez mocarz92 » czwartek, 23 listopada 2017, 08:55

Z suplementami trzeba ostrożnie, najlepiej się wesprzeć opinią fachowców. Ja swoje kupuję w sklepie z odżywkami u siebie w mieście, nazywa się Mocny Sklep (mają też sklep internetowy: http://mocnysklep.pl/) i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, ani nie kupiłem żadnego bubla. Sprzedawcy mają wiedzę, naprawdę pomogą Ci dobrać odpowiednie suple dla Ciebie. A jak nie masz zaufania, zawsze można wybrać się do dietetyka. I dobrać wszystko idealnie. Pozdro!
mocarz92
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 08:37

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Fryta » czwartek, 23 listopada 2017, 17:34

ForeverSlim był pierwszym suplementem jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności
Fryta
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Melania » środa, 10 stycznia 2018, 16:15

W okresie trzech miesięcy udało mi się dzięki Slimunox stracić 12 kg.Czy jest to dużo?Dla mnie tak bo wcześniej żadna dieta nie przyniosła pożądanego efektu.
Melania
 

Re: Suplementy a rzeczywistość

Postprzez Karotka.T » niedziela, 28 stycznia 2018, 16:17

Przy Slimunox schudłam 14 kg w 3 miesiąće Najpierw ograniczyłam najbardziej tuczące rzeczy ( i w tym pomogły też tabletki bo stłumiły apetyt) potem dieta 1800 kcal Tabletki działają tyle trzeba wiedzieć jak i z czym je stosować
Karotka.T
 

Postprzez » niedziela, 28 stycznia 2018, 16:17

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron