Opinia osób o slimcea

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:37

gość
To właśnie Ty się ośmieszasz, bo albo nie umiesz korzystać z internetu albo jesteś nie ogarnięta, lub zależy Ci na zniesławieniu danego preparatu, też szukam dla siebie suplementu na odchudzanie, i bez problemu znalazłam informacje o producencie ”bez wyciągania lupy”.
Musisz się na tym znać skoro twierdzisz że są to wpisy reklamowe i wiesz że takie coś istniej, co czyni Cię podejrzaną osobą, i napisałaś same minusy które bardzo łatwo znegować w Twojej wypowiedzi, a co z plucami? np.
jawny skład
produkowane w Polsce
i wiele wiele innych.
a tak dla Twojej wiadmości skoro cięzko Ci było znaleść strone slimcea proszę, http://slimcea.pl/


Umiesz czytać ze zrozumieniem tekst? Z tego co wiem to poziom I klasy podstawówki... Wyraźnie autorka postu napisała, że na stronie sklepu sprzedającego ten suplement nie ma info o producencie!!!! Sprawdziłam i ma rację. Owszem jest skład, ale co do producenta, to można się tylko starać przy super wzroku odczytać coś ze zdjęcia!!!! Nie chcę być natrętna, ale nie wiem czy to co końca zgodne z polskim prawem, bo z tego co wiem, to przy tego rodzaju środkach notka o producencie jest obowiązkowa...Kolejny jej zarzut, to brak wyników strony producenta podawanych przez wyszukiwarkę Google w pierwszej stronie wyszukiwań... No cóż, jako potencjalna klientka też bym się spodziewała, że producent, któremu zależy na kliencie dba o to by strona z opisem produktu jaki i samej marki wyświetla się na pierwszej stronie, a tu... no cóz, byłam dociekliwa... strony której podajesz, przy wpisaniu frazy slimcea nie ma w pierwszych 10 stronach wyszukiwania Google. Nie wiem, jak dla ciebie, ale dla mnie zdanie dziewczyny, której się czepiasz jest jak najbardziej na miejscu. A co do zarzutu, że pisze o minusach.... Dziwne, gdyby, ktoś po znalezieniu (a właściwie nieznalezieniu) odpowiednich i podstawowych informacji pisała o plusach... Swoją drogą jakich? Więc jeżeli chodzi o ośmieszanie, to ośmieszyłaś się niestety TY. Rozumiem, że można mieć jak najlepsze zdanie o danym środku, rozumiem, że można się chwalić czy wynikami, czy skutecznością, ale jeżeli ktoś pisze o wątpliwościach i jak sprawdziłam całkowicie uzasadnionych (bo w poście nie było zarzutu braku składu - ten jest aż nadto czytelny, tylko zarzut braku informacji o producencie) to wciskanie kitów na Twoim poziomie i jeszcze ”oburzanie” się na jak by to nie określić prawdę jest co najmniej nie na miejscu....
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Postprzez » piątek, 21 listopada 2014, 00:37

 

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:38

:) strasznie śmieszą mnie takie komentarze :) ale cieszę się ża takowe są bo bez nich byłoby smutno, chciałam się podzielić informacją że właśnie skończyłam kuracje slimcea, i schudłam 9 kilogramó, ale muszę jeszcze dodać jedno. Skąd wy się na tym tak znacie co? sprawedziałam, i wystarczy naprawdę tylko chwile poświęcić na znalezienie wszystkich informacji,i jak skład może być nadtto czytelny? z reszta czy trzeba być magistrem żeby wiedzieć że skoro prosukt nazywa się slimcea, to wystarczy wpisać slimcea.pl? chyba nie,choć może się myle. A na tej stronie odrazu po załadowaniu znajduję się duże logo prodcuenta
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:39

Ja tam wbijam w takie rzeczy, dla mnie najważniejszy jest fakt że slimcea pomogła mi schudnąć i że jest naturalnym suplementem. Dodałam do niej diete i ruch dzięki czemu osiągnełam przyzoity efekt utraty 12 kilogramów
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:39

Sama przekonałam sie o tym że slimcea to naprawdę dobry i skuteczny suplement na odchudzanie
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:40

Też się zastanawiałam nad jego zakupem. W sumie to napisze otwarcie, że był jednym z trzech nad którymi zastanawiałam się do samego końca, nie mniej wybrałam ostatecznie Foreverslim. W każdym razie, bez względu na to jaki suplement wybierzecie, to wszystkim chciałabym życzyć powodzenia w walce z kilogramami
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:40

dokładnie, niech każdy wybiera sobie co chce, nie rozumiem tej wojny między producentami, przecież nie o to chodzi. Najważniejsze jest to aby preparat który kupimy był na nas skutecnzy, ja nie przejechałam się na slimcea, dlatego mogę z czytym sumieniem napisać że jest skuteczna
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:41

My spamowicze Slimcea przepraszamy wszystkie kobiety na tym forum.Za nasze kłamstwa na temat Slimcea, zawijamy żagle bo i tak nic się nie sprzedaje....
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:42

Dobre... kolejne forum atakowane przez spamerów. Na kafeteri w temacie dla odmiany Foreverslim są dokładnie takie same wpisy - plus bodaj jeszcze jedno zdanie, tak jakby ktoś kopiował wypowiedzi zmieniając nazwę suplementu. Nie wiem ile w tym mają sprzedawcy Acai Berry, ale tam zaraz po tego rodzaju wpisach jest reklama Acai. Zastanawia mnie tylko jedno, czy tak słaba jest agencja odpowiedzialna za promocję Acai, że ucieka się do takich kroków, czy po prostu za chwilę wejdzie na rynek kolejny gracz w suplementach diety i po prostu chce ostro napuścić na sienie producentów już obecnych na rynku...
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:42

Widać że piszę to osoba która wie że te preparaty jako jedyne są skuteczne i dlatego piszą takie komentarze, tacy ludzie nie powinni mieć dostępu do inetnetu, wchodziłam na fora i najbardziej zostały zaatakowane 2 preparaty FS i slimcea, ale to ze względu że są one chyba najbardziej popularne, więc wynkia z tego że najbardziej skuteczne więc wydaje mi się że nie potrzebują takich rzeczy jak spam, bo ludzi sami się na ich temat wypowiadaja, to właśnie takie nieszow dziadostwo stara się wepchnąć w rynek, nic w tym by złegonie było jakby choćby działały, ale niestety, jedynie co odchudzają to pewnie portfele, smutne est to że przez takie komentarze ktoś może nie kupić działającego preparatu tylko jakiś chłam, a co do slimcea to sama ją stosowałam i moge poświadczyć że jest skutczna, znam również parę osób prócz mnie które są z niej zadowolone.
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:43

Po co odpisywac takim ludzim? przecież oni i taknie zrozumieją.
Jestem zadowoloną użytkowniczką suplementu slimcea i sama przekonałam się o tym że jest skuteczny
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Postprzez » piątek, 21 listopada 2014, 00:43

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron