Opinia osób o slimcea

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:31

również miałam przyjemność stosować slimcea i bardzo fajnie było :)
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Postprzez » piątek, 21 listopada 2014, 00:31

 

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:32

Zgasne
również miałam przyjemność stosować slimcea i bardzo fajnie było :)

A jak było fajnie? Miałaś jakieś zwidy? Dla lepszego efekty należy łączyć do z alkoholem czy nie? Gdzie ten dopalacz można kupić?
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:32

No może i jest w nich coś z dopalaczy.Bo na pewno są to tabletki które nie maja przeprowadzonych żadnych badań ani nie są nigdzie zarejestrowane.Dla mnie nie powinno się sprzedawać czegoś takiego.
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:33

A co twoim zdaniem powinno się sprzedawać? jakie inne tabletki brałaś? tak było fajnie bo w przeciwieństwie do innego wcześniej stosowanego slimcea zadziałała, schudłam dobrze się czuje, 12 kilogramów mniej. to jest fajne. wcześniej stosowałam inny bardzo popularny nawet tu wymieniany i jedyne co osiągnełam to ból brzucha, złe sampoczucie i żadnych kilogramów mniej, mimo diety i ćwczeń, dodatkowo dodam że jest zarejstrowany ale nie skuteczny! na tej rejstracji wcale nie można polegać
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:33

slimcea, jest sktecznym suplementem odchudzania, wystarczy do niej dodać dobrą dietę i ćwiczyć a możemy osiągnąć naprawde przyzwoite efekty L:)
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:33

Już widze, jak wam ta slimcea zadziałała, chyba, tak jak mi, że sraczkę dostałam... brak informacji o producencie przy zakupie w sklepei internetowym, jedna wielka ściema. A co do Zgasne, to pijesz do jednego środka az nadto widocznie. Niestety, musze cie rozczarować, tak jak napisałaś zarejestrowany, ale w przeciwieństwie do ciebie dodam, że skuteczny. Sama co prawda jeszcze nie brałam, bo musiałam dwa miesiące odczekać po tym ”cudzie” który reklamujesz, ale dwie moje koleżanki skończyły właśnie go brac i sama widziałam jak pomógł im schudnąć. I właśnie zamówiłam 3 opakowania i od 1 sierpnia startuję,
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:34

hahahahahahahahha. Reklamą od ciebie tak bije że nie wytrzymam. co jeszcze miałaś po slimcea/. bo ja jakoś schudłam i to 11 kilogramów, widziałaś kiedys opakowanie na oczy? wszelkiego rodzaju informacjeo producencie są na stronie wystarczy umieć czytać ale widzę że masz z tym problem. Ale śmiało bierz te tabletki zarejstrowane w raju podatkowym bananowym byle tylko nie płacić podatków w Polsce. Slimcea przynajmniej jest produkowana u nas w Polsce i tutaj znajduję się jej siedziba. Pozdro Malutka
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:35

nie rozmuem tych wszelkiego radzaju kłotni. Sama stosowałam slimcea, i wiem że jest działającym suplementem.
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:36

gość
hahahahahahahahha. Reklamą od ciebie tak bije że nie wytrzymam. co jeszcze miałaś po slimcea/. bo ja jakoś schudłam i to 11 kilogramów, widziałaś kiedys opakowanie na oczy? wszelkiego rodzaju informacjeo producencie są na stronie wystarczy umieć czytać ale widzę że masz z tym problem. Ale śmiało bierz te tabletki zarejstrowane w raju podatkowym bananowym byle tylko nie płacić podatków w Polsce. Slimcea przynajmniej jest produkowana u nas w Polsce i tutaj znajduję się jej siedziba. Pozdro Malutka

Nie bądź śmieszna.... Szukałam i nadal szukam suplementu wspomagającego odchudzanie i patrząc na to co ty napisałaś, to moje zarzuty w stosunku do tego suplementu, to:
-brak informacji o producencie (jasnej i czytelnej - nie mam ochoty z lupą siedzieć przed kompem i starać się odczytać mikro druk ze zdjęcia na stronie sklepu, który jest głównym kanałem dystrybucji
-po wpisaniu Slimcea w Google wyświetla się adres sklepu, strony polecającej sklep oraz tematy do for, co sugeruje (zaznaczam, że skupiłam się na pierwszej stronie wyników), że albo producent nie ma strony, albo nie dba o nią, bo Google jej nie łapie w pierwszym oknie, a jak dla mnie to lekceważenie klienta
-zbyt dużo wpisów ’reklamowych” w stosunku do takich, gdzie faktycznie widać, że dany wpis pochodzi os osoby zadowolonej.
Jak dla mnie to wystarczające przesłanki, aby takowego suplementu nie kupić. Co do skuteczności to się nie wypowiadam, bo no cóż, to co napisałam powyżej zniechęciło mnie co do zakupu. Jak zrobią inni? Czy kupią czy nie? Każdy ma prawo wyboru, ja w każdym razie jestem na nie....
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o slimcea

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:36

To właśnie Ty się ośmieszasz, bo albo nie umiesz korzystać z internetu albo jesteś nie ogarnięta, lub zależy Ci na zniesławieniu danego preparatu, też szukam dla siebie suplementu na odchudzanie, i bez problemu znalazłam informacje o producencie ”bez wyciągania lupy”.
Musisz się na tym znać skoro twierdzisz że są to wpisy reklamowe i wiesz że takie coś istniej, co czyni Cię podejrzaną osobą, i napisałaś same minusy które bardzo łatwo znegować w Twojej wypowiedzi, a co z plucami? np.
jawny skład
produkowane w Polsce
i wiele wiele innych.
a tak dla Twojej wiadmości skoro cięzko Ci było znaleść strone slimcea proszę, http://slimcea.pl/
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Postprzez » piątek, 21 listopada 2014, 00:36

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron