Opinia osób o Foreverslim

Opinia osób o Foreverslim

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:48

Moja opinia best jak najlepsza na temat tego suplementu diety, ale ciekawa jestem jakie wy macie zdanie na temat ForeverSlim. Uprzejmie proszę tylko o trzymanie sie tematu i w drugim czy trzecim lub kolejnym poście nie ”wpadać przypadkowo” z reklamą konkurencji
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Postprzez » piątek, 21 listopada 2014, 00:48

 

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:49

ForeverSlim był pierwszym suplementem jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:49

W moim przypadku waga spadła o 15 kg i to w sumie może być potraktowane jako moja opinia na ten temat, bo co więcej powiedzieć? Że skuteczne? Widać po wadze...
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:49

Jeżeli chodzi o Foreverslim to tym tabletką mogę wystawić jak najlepsza opinie.Dla mnie nie ma nic lepszego na odchudzanie niż te tabletki.A jeśli mowa o wyniku to mi udało się schudnąć 15 kg .Również ważna jest informacja o tym żę po skończonej kuracji z Foreverslimem nie występuje efekt jo-jo.
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:50

Mam nadzieję, że u mnie efekty będą takie jak są opisane na nie tylko tym forum. W każdym razie zdecydowałam się na zakup
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:50

Moja opinia nie odbiega w sumie od tych, które zostału już zamieszczone na forum, jak dla mnie jest to rewelacyjny suplement. Proste. Koniec i kropka
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:51

Tragedia, wydane pieniądze w błoto, samie nie wiarygodne informacje można przeczytać w tym miejscu
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:52

gość
Tragedia, wydane pieniądze w błoto, samie nie wiarygodne informacje można przeczytać w tym miejscu

Tragedią to jest Twoja wypowiedź... Dziwne, że skoro suplement to wyrzucenie pieniędzy w błoto, jak to ty określiłaś, to skoro to takie złe, to co ty robisz na takim forum? Przypuszczam, że najdalej jutro będzie kolejny wpis jakiegoś ”gościa” że ten suplement jest żły tak jak napisała... ale dopiero rewelacyjny jest... Więc łaskawie spadaj na drzewo z tą swoją tragedią...
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:52

ale te tabletki wcale a wcale nie są skuteczne :(
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 00:54

gość
ale te tabletki wcale a wcale nie są skuteczne :(

Pewnie FS jest nie skuteczny za to ..... są super. Ciekawe, że jak się przejrzy różne fora to pomijam ilość postów za, ale na forach można odnieść wrażenie, że ”niezadowoleni” piszą falami, na różnycyh forach i dziwnym trafem za chwilę jest reklama konkurencji. Np na konkurencyjnym forum o2, wygląda to tak. około 10 opinii za FS, później 3 - 4 że nie działa, z postami pomiędzy nimi, które abo temu przeczą albo są prośbami i sprecyzowanie, bo opinie negatywne są bardzo ogólne. I w końcu, tak jest, w końcu dopisany post jakie to rewelacyjne efekty są po pewnym preparacie kojarzonym z leśnym owocem... Naprawdę te zagrywki są bardzo słabe... ale cóż piszcie sobie, FS ma na tyle silna pozycję na rynku, że takimi postami ośmieszacie siebie i konkurencję
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Postprzez » piątek, 21 listopada 2014, 00:54

 

Następna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron