Opinia osób o Foreverslim

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez Mała @ » środa, 30 maja 2018, 16:32

Ja stosowałam Foreverslim i moim zdaniem jeżeli ktoś szuka a zależy mu na środki skutecznym i bezpiecznym w stosowaniu, to ciężko będzie mu znaleźć coś lepszego
Mała @
 

Postprzez » środa, 30 maja 2018, 16:32

 

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez Sylwia K » piątek, 15 czerwca 2018, 20:59

Moim zdaniem nie ma sposobu lepszego na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie Foreverslim. W 3 miesiące udalo mi się dokonać więcej jak przez ostanie 4 lata
Sylwia K
 

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez anka84 » czwartek, 22 listopada 2018, 17:16

Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło - ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów - koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba - razowy. Zamiast szklanki coli - herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa - warzywny, komunikacja miejsca - spacer czy rower. Nie ma sensu do zmuszania się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście - ale stopniowo. Sama dobrze wiem, że chciałoby sie widzieć efekty już po pierwszych dniach, ale niestety tak nie jest, dlatego dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Dominiką, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 732 845 431. Powodzenia
anka84
 

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez pieknyolek » czwartek, 30 maja 2019, 09:29

Nie mam bladego pojęcia co to za produkt :D



https://www.truerider.eu/kategoria/bryczesy
pieknyolek
 
Posty: 109
Dołączył(a): poniedziałek, 28 stycznia 2019, 12:25

Postprzez » czwartek, 30 maja 2019, 09:29

 

Poprzednia strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron