Opinia osób o Foreverslim

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez Roksi » niedziela, 17 września 2017, 18:00

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Foreverslim i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.
Roksi
 

Postprzez » niedziela, 17 września 2017, 18:00

 

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez Doncia » środa, 27 września 2017, 16:51

Foreverslim pomaga zakładając zmiany w stylu życia - na tym właśnie polega dieta. To że przez 3 tygodnie wprowadzicie sobie głodówkę kompletnie nic wam nie da. Przy foreverslim całkowicie straciłam apetyt, nie miałam ochoty na kiepskie jedzenie i co najlepsze - z wielką ochotą biegałam, ruszałam się. To dało rewelacyjne zmiany - jak dotąd nie wrócił mi ani jeden kg
Doncia
 

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez Mdrive » niedziela, 15 października 2017, 21:37

Niestety bez ruchu i diety z żadnej diety nic nie będzie.Ale jeżeli już zdecydujemy się na odchudzanie to warto je wspomóc jakimś suplementem
Mdrive
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 14 października 2017, 21:16

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez Dobrawka » wtorek, 23 stycznia 2018, 17:34

Jedynym bezpiecznym środkiem wspomagającym odchudzanie jaki mogę polecić to Foreverslim.Na tych tabletkach można schudnąć sporo przy niewielkim wysiłku i nie poświęcając zbyt dużo czasu.Do tego ma się pewność żę tabletki są bezpieczne dla zdrowia
Dobrawka
 

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez Anabella » wtorek, 20 marca 2018, 06:46

Ja również jestem kolejną zadowoloną osoba która schudła dzięki pomocy Foreverslimu.Tyle osób juz się wypowiedziało w temacie ich skuteczności że ja już nie mam nic do dodania.
Anabella
 

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez Dosiunia » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:53

U mnie efekt po zastosowaniu Foreverslim jest rewelacyjny. Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi. 15 kilo mniej na wadze to jednak wielka różanca
Dosiunia
 

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez Tysia » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 18:05

Z wielu dostępnych tabletek na rynku Foreverslim jest najlepszy.Wiem co piszę bo zanim trafiłam na Foreverslim to brałam kilka innych i tylko Foreverslim okazała się skuteczny.Mi wystarczyły nie całe trzy miesiące żeby wyglądać tak sam jak wtedy kiedy zdawałam maturę.
Tysia
 

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez Agnieszka B » środa, 9 maja 2018, 21:17

Ja zdecydowalam się na Foreverslim i nie żałuję tej decyzji. 3 miesiące sukces, pozbylam się calej nadwag jaką miałam od czasów ciązy
Agnieszka B
 

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez DankaI » środa, 16 maja 2018, 21:42

Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udalo mi się uzyskać. 15 kilo mniej na wadze w 3 miesiace
DankaI
 

Re: Opinia osób o Foreverslim

Postprzez Nastka6 » niedziela, 20 maja 2018, 18:34

Nie sądziłam że Foreverslim jest taki skuteczny nie spodziewałam się takich efektów.Na żadnej diecie nie udało mi się schudnąć tyle ile przez niecały miesiąc na tych tabletkach.Dla mnie to efekt jest piorunujący.
Nastka6
 

Postprzez » niedziela, 20 maja 2018, 18:34

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron