Foreverslim - suplement który działa

Foreverslim - suplement który działa

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 01:06

Wiem, że na niniejszym forum jest troszkę tematów o ForeverSlim. Są one w różnych miejscach, nie mniej jako typowy suplement nie została odrębnie uwzględniona w dziale Suplementy. A wydawałoby sie to oczywiste.... Jeżeli administrator forum zdecyduje, że przeniesie tu jakiś inny temat, gdzie głównym motywem jest ten suplement to poproszę o skasowanie mojego tematu. A teraz dlaczego o tym napisałam. Sam suplement skończyłam brać rok temu. Kupowałam suplement na stronie http://slim24.pl W tamtych czasach mogłam tylko pomarzyć o promocjach z jakich obecnie możecie korzystać. Ale prawda jest taka, że suplement jest wart każdej wydanej złotówki. Dlaczego? Bo minął już rok od tego czasu, a moja waga, tak jak spadła podczas kuracji, tak się trzyma do dzisiaj...Ot i cała filozofia skutecznego odchudzania...
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Postprzez » piątek, 21 listopada 2014, 01:06

 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 01:06

Ja dopiero zaczęłam i czekam na efekty, z tego co czytałam pierwsze powinny być po około 14 dniach....
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 01:07

Ja nie mogłam się doczekać i zważyłam się po równym tygodniu.No i bingo 1,5 kg mniej.Aż takich efektów to ja się nie spodziewałam.
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 01:07

Dalej nie chcę mi się wierzyć że udało mi się schudnąc.Z nadwagą walczyłam 7 lat bez skutecznie.O Foreverslimie dowiedziałam się od koleżanki spróbowałam i w końcu mi się udało.Szkoda że tak późno się o nich dowiedziałam bo szczuplejsza była bym dużo wcześniej.
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 01:07

U mnie sprawdził się ForeverSlim
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 01:08

Dla mnie Foreverslim też okazał się wielkim odkryciem.Ja bardzo długo męczyłam się z nadwagą aż w końcu trafiłam na te tabletki.W ciągu trzech miesięcy pozbyłam się całej nadwagi po za tym nauczyłam się jeść tak aby już żaden niechciany kilogram nie wrócił.
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 01:08

Zobaczcie jak niewiele trzeba aby znowu cieszyć się zgrabną figurą.Wystarczy na stronie Foreverslim zamówić tabletki na całą trzy miesięczną kuracje.Brać systematycznie ,trzymać się zasad kuracji ,cieszyć się z każdego kilograma mniej.Moim zdaniem warto bo nie kosztuje to wiele pracy ani wysiłku.
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 01:09

U mnie po początkowym rozczarowaniu spisał w sumie sie idealnie. A co najwazniejsze waga nie powróciła jak po wcześniejszych próbach z innymi środkami...
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 01:09

Według mnie zakupi stosowanie ForeverSlim jest optymalnym i najlepszym wyborem,jeżeli ktos chce się pozbyć zbędnych kilogramów
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez StarzyFRDF » piątek, 21 listopada 2014, 01:09

Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Foreverslimu.Zmiana diety ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Foreverslimowi nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.
StarzyFRDF
 
Posty: 301
Dołączył(a): czwartek, 20 listopada 2014, 22:03

Postprzez » piątek, 21 listopada 2014, 01:09

 

Następna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości