Foreverslim - suplement który działa

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Alina27 » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 19:17

Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Foreverslimem jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące.
Alina27
 

Postprzez » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 19:17

 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Edna » czwartek, 24 sierpnia 2017, 20:11

Ja swoje odchudzanie wspomagałam Foreverslimem.Przez dwa miesiące udało mi się schudnąć 10 kg.Teraz nadal nie jem kolacji i nadal korzystam z zajęć aerobiku.
Edna
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Orra » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 18:15

No na pewno prawdą jest iż tabletki takie jak np moje Foreverslim same nic nie zdziałają ale w moim przypadku były bardzo pomocne bo poprzez moje podjadanie cała moja dieta legła w gruzach.. dzięki tym tabletkom zmiejszyłam łakmienie i tym samym apetyt teraz cieszę się z pełnowartościowej diety i o 10 kg mniejszej wagi
Orra
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Izabella » niedziela, 17 września 2017, 17:58

Potwierdzam Foreverslim działa i efekty przy jego stosowaniu są niesamowite.W życiu suie nie spodziewałam że można aż tyle schudnąć w tak krótkim czasie.
Izabella
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Edzia.F » środa, 27 września 2017, 16:56

Ja przez bardzo długi czas stosowałam różne suplementy i różne diety niestety u mnie efektów nie było żadnych.Teraz stosuję Foreverslim zmieniłam podejście wiem że bez ruszenia się z fotela nic nie będzie z żadnego odchudzania.Teraz jestem na diecie biorę Foreverslim i dwa razy dziennie po półgodziny ćwiczę.I proszę efekty są rewelacyjne już schudłam 9 kg a jeszcze całe półtora miesiąca przede mną.
Edzia.F
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Milenna » piątek, 29 września 2017, 17:38

Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Foreverslim.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.
Milenna
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Staszka0 » niedziela, 5 listopada 2017, 04:17

Ja zdecydowałam się na zakup Foreverslimu ponad pół roku temu. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiące. Schudłam w tym czasie 15 kilo i od tego momentu nie mam praktycznie problemów z wagą. Więc jak chcecie czegoś dokonać do lata, to faktycznie czas ku temu najwyższy
Staszka0
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Stenia » niedziela, 3 grudnia 2017, 14:22

Mnie się udało z tabletkami Foreverslim. Straciłam 11 kg. Wyrzuciłam z diety dużo pozycji, wszystko co szkodliwe i mam nadzieję, że teraz już nadwaga nigdy nie powrócić. Tabletki Foreverslim działają, chociaż sama średnio w to wierzyłam.
Stenia
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Antonina » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 18:06

Ja na Foreverslim zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty u sąsiadki.Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po ciąży.Mi udało się na Foreverslimie zrzucić 12 kg.
Antonina
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Benia » czwartek, 21 grudnia 2017, 21:17

Ja akurat stosowałam Foreverslim i uważam, że te tabletki bardzo pomogły mi schudnąć. W końcu udało mi sie pozbyć 14 kg nadwagi jakie miałam od 4 lat
Benia
 

Postprzez » czwartek, 21 grudnia 2017, 21:17

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron