Foreverslim - suplement który działa

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Hermiona » piątek, 29 grudnia 2017, 18:48

Ja też zdecydowąłam sie na zastosowanie Foreverslimu i jestem bardzso zadowolona z efektu jaki udało mi sie uzyskać. 13 kilo mniej na wadze
Hermiona
 

Postprzez » piątek, 29 grudnia 2017, 18:48

 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Lonia » czwartek, 4 stycznia 2018, 17:17

Ja też zdecydowąłam się na dodanie Foreverslimu do ćwiczęń i diety. I to było dokładnie to czego potrzebowałam. W 3 miesiące moja waga spadła o 14 kilo
Lonia
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Anita.W » wtorek, 9 stycznia 2018, 19:54

Moim zdaniem obecnie Foreverslim to jest jeden z najskuteczniejszych środków jakie można kupic w Polsce. Sama brałem te tabletki, ale było to w czasach, gdzie trzeba było je kupować w Stanach. Nie mniej pomomo, że od tamtego czasu trochę dni minęło, to ja nie mam do dzisiaj najmniejszych problemów z wagą.
Anita.W
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Luna2 » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:49

U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Foreverslim miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.
Luna2
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Barbara45 » czwartek, 1 lutego 2018, 18:15

Mi w końcu udało się schudnąć teraz jestem pewna że trwale.Minęły już cztery miesiące i żaden kilogram nie wrócił.Dzięki Foeverslim nie tylko schudłam ale nauczyłam się inaczej jeść to znaczy zdrowiej i mniej.
Barbara45
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Urszula.W » czwartek, 15 lutego 2018, 19:03

Decyzję o zakupie Foreverslimu uważam za jedną z najsłuszniejszych.To dzięki nim w końcu po wielu latach udało mi sie schudnąć.Polecam te tabletki każdemu kto chce schudnąć dużo szybko ale bez efektu jo-jo
Urszula.W
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Anatola » środa, 7 marca 2018, 20:17

Jak szybko schudłam dzięki preparatu Foreverslim. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,
Anatola
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Amanda 23 » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:50

ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnac. W kọńcu wyglądam normalnie a nie jak słonica
Amanda 23
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez Lila » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 18:00

Stosuję preparat Foreverslim od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.
Lila
 

Re: Foreverslim - suplement który działa

Postprzez fanny » czwartek, 3 maja 2018, 16:31

Nie wierzę zupełnie w suplementy, a moim zdaniem mogą być jeszcze szkodliwe.
fanny
 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 3 maja 2018, 16:19

Postprzez » czwartek, 3 maja 2018, 16:31

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron