Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Faustyna » wtorek, 25 lipca 2017, 04:35

Dzięki Slimunox udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ruch nie zaamierzam z niego rezygnować.
Faustyna
 

Postprzez » wtorek, 25 lipca 2017, 04:35

 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Oksana.R » środa, 26 lipca 2017, 04:54

Przerobiłam różne diety,głodówki ale niestety nie przyniosły one żadnych trwałych rezultatów.Teraz znowu jestem na diecie ale wspomagam się Slimunox.Na razie jestem zadowolona ale na ostateczną ocenę jest za wcześnie
Oksana.R
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Baśka T » środa, 16 sierpnia 2017, 20:20

Mi bardzo pomogło zastosowanie Foreverslimu. Kupiłam go od bezpośredniego dystrybutora na stronie http://slim24.pl Efekt przerósł moje oczekiwania
Baśka T
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Julita 28 » niedziela, 20 sierpnia 2017, 18:32

Ja akurat zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox, który poleciła mi koleżanka. 3 miesiace i nie mam nadwagi. Zresztą sami poczytajcie na stronie http://legalneodchudzanie.pl o tych tabletkach i sami zdecydujcie. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona
Julita 28
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Leokadia » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 19:26

Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Foreverslimuu.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.
Leokadia
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Lisa » wtorek, 5 września 2017, 16:10

Też stosowąłam Slimunox. U mnie waga spadła o 12 kg co dla mnie jest w pewien sposób "życiowym rekordem" ale co ważniejsze, odchudzałam się rok temu... i nie było efektu jojo
Lisa
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Justysia » środa, 13 września 2017, 10:52

Również należy wspomnieć o tym że dzięki kuracji z Slimunox uczymy si jeśc tak aby nie mieć w przyszłości problemów z nadmiernym przyrostem wagi.Odchudzanie jest ważne ale ważniejsza jest trwała zmiana nawyków żywieniowych.
Justysia
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Jasia.J » czwartek, 14 września 2017, 13:49

Dla mnie mega skuteczne tabletki które w znacznym stopniu pozwoliły mi schudnąć to Foreverslim Dobrze dobrana dieta plus te tabletki i w końcu straciłam na wadze.
Jasia.J
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Bernadetta » niedziela, 1 października 2017, 05:56

Zawsze miałam problem z utrzymaniem diety ,nigdy nie starczyło mi silnej woli .Podjadanie było moim największym grzechem,do czasu aż spróbowałam Slimunox.Teraz dietę utrzymuję bez problemu a co za tym idzie waga też się zmienia
Bernadetta
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Mordka » niedziela, 15 października 2017, 16:23

Ja unikam wszystkiego co ma za zbędną chemię, staram się patrzeć na skład i na to, co mi da branie suplementu. Colon slim ma błonnik, więc nie chodzę głodna i lepiej trawię, a przy okazji sobie chudnę, bo na słodycze też mi ta nieposkromiona ochota zniknęła. :)
Mordka
 

Postprzez » niedziela, 15 października 2017, 16:23

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron