Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Heńka » wtorek, 20 lutego 2018, 17:05

Mój głos w tej dyskusji będzie taki jak większości.Slimunox to jedyne działające tabletki.A wiem co piszę bo na sobie przerobiłam ich parę rodzai.To właśnie dzięki Slimunox i diecie w końcu udało mi się schudnąć.
Heńka
 

Postprzez » wtorek, 20 lutego 2018, 17:05

 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Kira25 » sobota, 24 lutego 2018, 11:19

Ja też stosowałąm Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W sumie początkowo nie byłam nawet przekonana, czy kupować jakikolwiek środek. W końcu postanowiłam spróbować Slimunox, bo widziałąm jak schudła koleżanka która go stosowała. I jak sie okazało bardzo dobrze zrobiłam
Kira25
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez joanna3 » sobota, 24 lutego 2018, 20:37

Teraz właśnie sporo jest dostępnych takich suplementów bez recepty. Stosujecie je? Trudno dziś zapanować nad stresem. Widziałam w aptece Relaxina Panic. Znacie taki suplement? Możecie go polecić? Warto w ogóle stosować coś takiego?
joanna3
 
Posty: 137
Dołączył(a): piątek, 24 listopada 2017, 13:27

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez silaczmamutek » poniedziałek, 26 lutego 2018, 11:47

Ja zazwyczaj stosuję suplementy przedtreningowe, ponieważ lubię mieć dużo energii i zwiększoną koncentrację podczas treningu, co przekłada się na jego efektywność. Najbardziej skutecznym suplementem, jaki do tej pory stosowałem był booster scitec nutrition fireworks wod crusher - mogę go polecić z czystym sumieniem
silaczmamutek
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 26 lutego 2018, 11:40

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez eliena » poniedziałek, 26 lutego 2018, 20:34

W moim przypadku skuteczny okazała się colon slim. Idealne uzupełnienie diety z dużą zawartością naturalnego błonnika. Dzięki niemu pozbyłam się zaparć, wzdęć i nawet spadło mi kilka kilogramów.
eliena
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Julia.P » środa, 28 lutego 2018, 19:51

Przerobiłam różne diety,głodówki ale niestety nie przyniosły one żadnych trwałych rezultatów.Teraz znowu jestem na diecie ale wspomagam się Slimunox.Na razie jestem zadowolona ale na ostateczną ocenę jest za wcześniej.Za dwa miesiące lub krócej dam znać jak mi poszło.
Julia.P
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez natek8 » czwartek, 1 marca 2018, 13:20

Są one skuteczne?
natek8
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2018, 13:15

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Nika23 » środa, 7 marca 2018, 20:21

Nie ma coo dyskutować ani za bardzo się rozpisywać.Foreverslim to najskuteczniejsze tabletki na rynku nie ma lepszych.Dla mnie spełniły swoją rolę w 100% schudłam skutecznie i trwale.A o to przecież chodziło.
Nika23
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Pawcio » wtorek, 13 marca 2018, 17:05

Jak dla mnie iqman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty
Pawcio
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez karolina1918 » środa, 14 marca 2018, 09:19

Zanim zaczniesz stosować suplementy diety, to koniecznie poczytaj trochę o ich stosowaniu. Nieprawidłowe zażywanie może mieć negatywny wpływ na zdrowie, więc warto dowiedzieć się więcej na ten temat. W sieci pełno jest artykułów na ten temat. Tutaj np. masz artykuł o suplementach dla przyszłych mam: https://mamusiowypamietnikblog.wordpres ... lementach/
karolina1918
 
Posty: 30
Dołączył(a): niedziela, 25 lutego 2018, 17:12

Postprzez » środa, 14 marca 2018, 09:19

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron