Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Tomo4321 » środa, 14 marca 2018, 11:26

Moim zdaniem żadne suplementy nie działają. Dlatego uważam, że nie ma co ich brać, bo nic się nie osiągnie.
_____
rowery kross
Tomo4321
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 14 marca 2018, 11:12

Postprzez » środa, 14 marca 2018, 11:26

 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Fransiiscas2 » piątek, 30 marca 2018, 11:59

Najlepszą opcją jest dobrze dobrana dieta. Jak to ogarniecie to nie bedziecie musieli wspierac sie zadnymi suplementami :) Jezeli tej jeszcze nie macie to zajrzyjcie na stronkę https://www.xn--kunia-zdrowia-c4c.pl/co ... -kuchenna/ Gdzie wrzucają fajne porady i ciekawostki dietetyczne.
Fransiiscas2
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2018, 11:39

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Michasia » niedziela, 22 kwietnia 2018, 17:26

Stosowanie Slimunox uważam za bardzo dobre rozwiązanie jeżeli komuś zależy na tym by faktycznie pozbyć się nadwagi i do tego nie było efektu jojo. U mnie po 3 miesiacach było mniej 14 kilo na wadze
Michasia
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Jagna.B » poniedziałek, 7 maja 2018, 10:44

Stosowałam Slimunox przez trzy miesiące na początku wcale nie myślałam że one będą aż tak skuteczne.W sumie schudłam 16 kg o dwa kilo więcej niż zamierzałam .
Jagna.B
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Luiza » środa, 9 maja 2018, 21:24

Ja zdecydowałam się na Slimunox i nie żałuję tego kroku. W 3 miesiące schudłam 15 kilo
Luiza
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Natasza » środa, 16 maja 2018, 21:46

Dla mnie numerem jeden jest Foreverslim
Natasza
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Figi » niedziela, 27 maja 2018, 15:17

Teraz już wierzę w to że dzięki Slimunox można schudnąć .Moja waga po skończeniu kuracji pokazuje 11 kg mniej.I efekt jo-jo o który tak się martwiłam tez nie wystąpił, z czego bardzo się cieszę.
Figi
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Karina G » środa, 30 maja 2018, 16:34

StarzyFRDF napisał(a):Jak w temacie. Mnie osobiście rewelacyjne wyniki dał ForeverSlim . A jakie jest wasze zdanie, czego używacie (używaliście) i z jakim efektem?

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i moim zdaniem nie mogłam zrobic nic lepszego. Jedyny problem, to ten, że załuję iż tak długo się zastanawiałam czy zastosowac te tabletki czy nie
Karina G
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Hanna » niedziela, 3 czerwca 2018, 19:40

Nie ma nic złego w braniu tabletek wspomagających odchudzanie.Ważne jest aby te tabletki były bezpieczne .Ja aktualnie także biorę Slimunox.Stosuję się do zaleceń ,jem pięć mniejszych posiłków piję dużo wody niegazowanej.Efekty zaczęło być widać dość szybko.Jestem zadowolona że zdecydowałam się na zakup tych tabletek
Hanna
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Agness » niedziela, 10 czerwca 2018, 18:16

Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Slimunox ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się
Agness
 

Postprzez » niedziela, 10 czerwca 2018, 18:16

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron