Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Estera » sobota, 23 czerwca 2018, 19:54

Moim zdaniem dobrze jest wspomóc odchudzanie tabletkami takimi jak Slimunox.Jeżeli tylko będziemy trzymać się zasad kuracji to efekty będą .A my będziem zadowolone zefektów jakie osiągnęłyśmy.
Estera
 

Postprzez » sobota, 23 czerwca 2018, 19:54

 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez zizi22 » piątek, 17 sierpnia 2018, 09:58

Najlepiej jest zapytać się specjalisty. Każdy suplement działa inaczej na inną osobę. Ja ostatnio kupowałam suplementy w Gdańsku w stacjonarnym sklepie https://www.pbc24.pl/PBC-GDANSK-Galeria-Baltycka-stock-10-zul.html . Personel zna się na suplementacji i doradzili mi co najbardziej odpowiada moim wymaganiom.
zizi22
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 17 sierpnia 2018, 09:51

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez violatta » piątek, 24 sierpnia 2018, 12:59

Wszystko zalezy od tego o jaka skuteczność Ci chodzi, dla mnie ważna jest bardzo trzustka, to ona mocno obrywa poprzez złą suplementacje z niewłaściwych źródeł oraz przez nietrzymanie diety, tutaj możesz dowiedzieć się wiecej na ten temat http://raktrzustki.pl/badania/trzustka- ... -trzustki/ Jest to bardzo dobry portal z ciekawymi artykułami które Ci się na pewno przydadzą. Jeżeli ćwiczysz i prowadzisz suplementacje powinieneś sie tym zainteresować.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez kamibra » wtorek, 4 września 2018, 10:48

Ja polecam wszystkim którzy uprawiają sport albo trenują bodymax sport - https://www.apteka-melissa.pl/produkt/bodymax-sport-150-tabl,5412.html. Bomba energetyczna, dostarczają organizmowi niezbędnych minerałów i witamin. Bardzo fajna sprawa, sama biorę od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadwolona.
kamibra
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 19 lipca 2018, 10:00

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez filipinka89 » poniedziałek, 29 października 2018, 02:56

Jest na naszym rynku wiele ciekawych suplementów. Ostatnio znalazłam fajny na; https://pastillas-adelgazantes.eu/mango ... -de-animo/ , sama zastanawiam się nad nim. Może byłby dobrym rozwiązaniem dla szybszego zrzucenia wagi. Same ćwiczenia, dieta nie do końca pomogą szybko schudnąć. Jak dodamy suplement, to może uda mi się wcześniej zdziałać cuda. Na naszym rynku jednak jest wiele tego i ciężko zdecydować się na coś.
filipinka89
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Derina » sobota, 17 listopada 2018, 21:57

Z doświadczenia powiem tylko, że najskuteczniejsza jest po prostu wytrwałość w postanowieniach - dieta i aktywność fizyczna. A co do suplementów, to jasne, warto sięgnąć po coś co da nam przysłowiowego dodatkowego kopa, ja trzy razy dziennie piję krople Citrosept Slim, dla podkręcenia metabolizmu. A dodatkowym plusem jest fakt, że po prostu piję więcej wody i jestem mniej głodna :)
Derina
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Marcello » środa, 21 listopada 2018, 01:08

Ja osobiście biorę dość często cytrynian magnezu. Jest to związek, który pozwala się bardzo dobrze wchłaniać magnezowi. Dzięki niemu udało mi się pozbyć skurczy i chronicznego zmęczenia. Tego żadne ćwiczenia nie dadzą samotnie rady zmienić!
Marcello
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2018, 23:43

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Sandrini » poniedziałek, 3 grudnia 2018, 09:06

ja polecam suplement na zbicie cholesterolu Ravestin na bazie naturalnych składników
Sandrini
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 3 grudnia 2018, 09:02

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez a.nawrot123 » środa, 5 grudnia 2018, 13:31

Najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie Biphasic Slim. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień i zaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie bomba. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 10kg przez 6 tygodni kuracji, bez żadnych efektów ubocznych czy efektu jojo. Jeśli macie pytania czy wątpliwości dzwońcie/piszcie - Natalia (kom.733 566 390). Pzdr
a.nawrot123
 

Re: Jakie suplementy polecacie ze względu na skuteczność

Postprzez Patii12 » piątek, 14 grudnia 2018, 13:45

Jeśli jesteś osobą, która prowadzi aktywny tryb życia, to polecam suplement diety Bodymax Sport wyciąg z żeń-szenia GGE + witaminy: https://www.wapteka.pl/bodymax-sport-wyciag-z-zen-szenia-gge-witaminy-30-tabletek-5040,p. Sama stosuje i jestem bardzo zadowolona. Skutecznie niweluje zmęczenie i poprawia kondycję.
Patii12
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 18:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez » piątek, 14 grudnia 2018, 13:45

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron