Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Natalia.J » czwartek, 21 grudnia 2017, 21:23

Jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to dla mnie idealnymi okazały się tabletki Foreverslim.Moje zdziwienie było bardzo duże po skończonej kuracji bo nie spodziewałam się takiego wyniku.Schudłam 14 kg i to właśnie dzięki tym tabletkom.
Natalia.J
 

Postprzez » czwartek, 21 grudnia 2017, 21:23

 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez hanula » sobota, 23 grudnia 2017, 21:51

A stosował ktoś colon slim? Tu też mówi się o naturalnych składnikach, z resztą jest duża zawartość babki. Ale jednak przed zakupem wolałabym, żeby ktoś co nieco opowiedział...
hanula
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez tomaszz » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 16:08

Ja stosowałem colon c. Miałem swego czasu problem ze wzdęciami, ale po tym, kiedy zacząłem stosować ten suplement - problem się zneutralizował i zniknął. Także jestem zadowolony z efektów. A suplement naturalny.
tomaszz
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Helcia » środa, 10 stycznia 2018, 16:21

Też mi się wydawało że nie dam rady schudnąc bo już próbowałam tyle razy i nic z tego nie było.Ale dobrze że podjęłam decyzję o zakupie Slimunox nie mogłam podjąć lepszej decyzji.Dzięki Foreverslimowi skutecznie udało mi się schudnąć.
Helcia
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Fruzia » niedziela, 4 lutego 2018, 12:43

Moim zdaniem, za taki idealny środek spokojnie można uznać Slimunox, ja skończyłam się odchudzać ponad miesiąc temy, raz że waga spadła, dwa, że utrzymuje się ona do dzisiaj
Fruzia
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez reinerek » piątek, 9 lutego 2018, 18:15

Slimunox? A co to w ogóle jest?
reinerek
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 9 lutego 2018, 18:07

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Magdalena.A » niedziela, 4 marca 2018, 18:22

Dla mnie bezkonkurencyjny jest Slimunox.Po prostu najlepszy na rynku.Wiem co piszę bo przerobiłam już wiele suplementów i tabletek.
Magdalena.A
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Migotka » środa, 7 marca 2018, 20:12

Ja już myślałam że mi nie jest mi już wstanie nic pomóc.Foreverslim potraktowałam jako ostatnią deskę ratunku.I nie zawiodłam sie na tych tabletkach.Trzy miesiące pracy i efekt oszałamiający .15 kg mniej.
Migotka
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez carft » środa, 21 marca 2018, 10:27

Jestem na tak. Zawsze lepiej jeżeli skład suplementów jest naturalny, pytanie tylko jakie dokładnie suple masz na myśli. Ja na przykład, jako facet, korzystam głównie z odżywek dla sportowców, ale wierz mi że wśród nich też zdarzają się takie, których lepiej nie ruszać. Należę akurat do tych osób, które zwracają uwagę na skład i tego typu rzeczy, suple których używam są w stu procentach naturalne. Wolę więcej zapłacić za takie, ale mieć pewność, że są okej. I dobra rada - kupujcie też w sprawdzonych miejscach, gdzie macie pewność że te produkty są oryginalne i dobre jakościowo. Ja od dłuższego już czasu kupuję swoje suple na prohormones.pl, namiar zresztą dostałem od znajomego, jeden z lepszych polskich sklepów tego typu. Przynajmniej wiem co kupuję i co zażywam.
carft
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 21 marca 2018, 09:32

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez bialy_john » czwartek, 22 marca 2018, 13:41

Skład suplementu decyduje o jego skuteczności. Dlatego zamiast zażywać przypadkowe suplementy, dokładnie sprawdźmy skład preparatu. Przykładowo na stawy mogę polecić preparat Hyalutidin https://www.hyalutidin.pl/suplement-diety - supelement, który składa się w głównej mierze z kwasu hialuronowego oraz siarczanu chondroityny. Dzięki temu suplement może realnie wpływać na poprawę struktury zniszczonych stawów.
bialy_john
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 27 lutego 2018, 23:41

Postprzez » czwartek, 22 marca 2018, 13:41

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron