Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez JagodaW » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:55

Ja zdecydowąłam się na zastosowanie Foreverslim. Biurę od 2 miesięcy i już jest 10 kilo mniej na wadze
JagodaW
 

Postprzez » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:55

 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Milka34 » czwartek, 5 kwietnia 2018, 16:22

Jeżeli miałbym się jeszcze raz odchudzać a myślę że juz nigdy do tego nie dojdzie to bez wahania po raz kolejny zainwestowałabym w tabletki Slimunoxx.To dzięki nim i diecie udało mi się schudnąć i to skutecznie bo bez efektu jo-jo.
Milka34
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Terri65 » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 18:11

Zgadzam się odnośnie Foreverslimu.Dokładnie dzięki temu suplementowi przemiana materii jest znacznie szybsza co za tym idzie niechciane kilogramy spadają szybciej.Gdyby nie te tabletki to moje odchudzanie trwałoby pewnie do dzisiaj a przy tych tabletkach z nadwagą poradziłam sobie w trzy miesiące.
Terri65
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Adriana5 » wtorek, 24 kwietnia 2018, 16:38

Jak dla mnie Slimunox jest jednym z najlepszych tego rodzaju środków jakie istnieją jezęli chodzi o wspomaganie odchudzania
Adriana5
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez MagdalenaB » czwartek, 26 kwietnia 2018, 19:18

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona. W kocu pozbyłam się nadagi
MagdalenaB
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Zuzkka » poniedziałek, 7 maja 2018, 11:14

Ostatnią dietę jaką stosowałam rozwaliłam mi metabolizm na drobne.Teraz jem pięć mniejszych posiłków do tego biorę Slimunox.I po niespełna misiącu już schudłam pięc kilogramów.Jestem optymistycznie nastawiona i tym razem mi się uda.
Zuzkka
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Paulina V » środa, 9 maja 2018, 21:27

Dla mnie najskuteczniejszym i równoczęsnie najlepszym z nich jest Foreverslim
Paulina V
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Karina B » środa, 16 maja 2018, 21:50

MOim zdaniem jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jest Foreverslim
Karina B
 

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Mylik » czwartek, 17 maja 2018, 15:39

Na pewno warto sprawdzac dobrze dane suplementy diety. Sa firmy, ktore maja nawet swoje wlasne laboratoria, w ktorych testuja swoje produkty. Spojrz np tutaj http://www.activlab.pl/pl/c/Beta-alanina/91 - to produkt firmy Activ Lab - kilkanascie lat na rynku robi swoje. Marka znana i szanowana - takie firmy jak te nie moga sobie pozwolic na 'bylejakosc'.
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Re: Suplementy oparte na naturalnych składnokach

Postprzez Lentinka » sobota, 19 maja 2018, 16:51

Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Slimunox.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.
Lentinka
 

Postprzez » sobota, 19 maja 2018, 16:51

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron