Sumpement to nie tylko odchudzanie

Sumpement to nie tylko odchudzanie

Postprzez Kaśka » środa, 19 września 2018, 16:39

Nie do końca rozumiem logiki wbicia działu Suplement i połączenia go na stałe z odchudzaniem? Sama stosowałam Mind Up, który jest rewelacyjnym suplementem na poprawę pamięci i koncentrację i jest naprawdę rewelacyjny, jednak ni jak ma sie do odchudzania... :D
Kaśka
 

Postprzez » środa, 19 września 2018, 16:39

 

Re: Sumpement to nie tylko odchudzanie

Postprzez Weronika 28 » piątek, 21 września 2018, 08:54

Kaśka napisał(a):Nie do końca rozumiem logiki wbicia działu Suplement i połączenia go na stałe z odchudzaniem? Sama stosowałam Mind Up, który jest rewelacyjnym suplementem na poprawę pamięci i koncentrację i jest naprawdę rewelacyjny, jednak ni jak ma sie do odchudzania... :D

Moim zdaniem to jeden z najlepszych suplementów na poprawę pamięci
Weronika 28
 

Re: Sumpement to nie tylko odchudzanie

Postprzez Tobiasz C » piątek, 21 września 2018, 09:08

Mi Mind Up które kupiłem poprzez stronę https://www.grinday.com/pl/sklep/12-min ... -mind.html bardzo pomogło w momencie jak rzucałem palenie. Odstawienie nikotyny spowodowało że nie mogłem się na niczym skoncentrować i skupić. Po zastosowaniu Mind Up ten problem zniknął, a ja wytrwałem i dzisiej już nie palę.
Tobiasz C
 

Re: Sumpement to nie tylko odchudzanie

Postprzez Ailis » poniedziałek, 22 października 2018, 08:16

Tobiasz C napisał(a):Mi Mind Up które kupiłem poprzez stronę https://www.grinday.com/pl/sklep/12-min ... -mind.html bardzo pomogło w momencie jak rzucałem palenie. Odstawienie nikotyny spowodowało że nie mogłem się na niczym skoncentrować i skupić. Po zastosowaniu Mind Up ten problem zniknął, a ja wytrwałem i dzisiej już nie palę.


Gratuluję, rzucenie palenie nie jest takie proste, trzeba też mieć silną wolę. A nie każdy to ma. Oczywiście wiele osób wspomaga się jakimiś tabletkami chociażby te znane Tabex które zawierają cytyzyna a nawet kupują tez plastry na rzucenie palenia. Ja akurat nie palę, ale mój mąż palił bardzo długo, i też postanowił rzucić palenie, wiele razy powtarzałam mu że palenie szkodzi zdrowiu, i warto o siebie jednak zadbać.
Ailis
 

Re: Sumpement to nie tylko odchudzanie

Postprzez telir » czwartek, 7 lutego 2019, 18:46

suplementacja jest bardzo ważna praktycznie zawsze :)
telir
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2019, 18:44

Re: Sumpement to nie tylko odchudzanie

Postprzez graynkag » środa, 1 maja 2019, 09:15

a stosował ktos kiedys plastry na odchudzanie sliminazer?


Ostatnio przesunięty w górę środa, 1 maja 2019, 09:15 przez: Anonymous.
graynkag
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 14 kwietnia 2019, 17:55

Postprzez » środa, 1 maja 2019, 09:15

 


Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość