Suplement do odchudzania?

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Mirka » piątek, 1 grudnia 2017, 15:25

Mało tego że Slimunox działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.
Mirka
 

Postprzez » piątek, 1 grudnia 2017, 15:25

 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez muvek » piątek, 22 grudnia 2017, 13:12

Będąc szczerym to ja na stronie https://adamed.expert/ sporo się naczytałem na temat suplementów i wychodzi na to, że wszyscy sięgają po tabletki odchudzające i tak dalej, a jest np. wiele owoców i warzyw które wspomagają odchudzanie więc tu się pytam: po co truć się chemią skoro można się odchudzać przy pomocy naturalnych produktów? :)
muvek
 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 12:14

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Marcelina » wtorek, 9 stycznia 2018, 19:49

Ja odchudzanie wspomagane Foreverslimem mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.
Marcelina
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Atena2 » niedziela, 28 stycznia 2018, 19:47

Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Foreverslim okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.
Atena2
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Eliza.B » wtorek, 13 lutego 2018, 18:05

I całe szczęście że na większość działają.Właśnie dzięki Slimunox moja waga systematycznie spadała tydzień po tygodniu.A po za tym gdyby nie to forum to nie dowiedziałabym się o tych tabletkach.
Eliza.B
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Wisia » wtorek, 20 lutego 2018, 17:02

Ja też jestem bardzo zadowolona z tego co mi dało zastosowanie Slimunox, wcześniej ie myślałam, że tak dużo może zależeć od środka wspomagającego odchudzanie.
Wisia
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Lusia » środa, 28 lutego 2018, 19:48

Również mogę pochwalić Foreverslim za jego skuteczność i szybkość działania.Wiem że same tabletki to nie wszystko ale w połączeniu z odrobiną ruchu efekty są naprawdę znakomite.
Lusia
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Zenia » sobota, 3 marca 2018, 18:16

Ja też stosowałam Slimunox, jestem jak najbardziej zadowolona To właśnie dzięki niemu udało mi się pozbyć 14 kg nadwagi
Zenia
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Eryka » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:43

Ja akurat jeżeli chodzi o odchudzanie to zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox W ciągu 3 miesięcy pozbyłam sie 14 kilo nadwagi
Eryka
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Mandaryna5 » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 06:39

Jedynym bezpiecznym środkiem wspomagającym odchudzanie jaki mogę polecić to Slimunox.Na tych tabletkach można schudnąć sporo przy niewielkim wysiłku i nie poświęcając zbyt dużo czasu.Do tego ma się pewność żę tabletki są bezpieczne dla zdrowia
Mandaryna5
 

Postprzez » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 06:39

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron