Suplement do odchudzania?

Suplement do odchudzania?

Postprzez Majka » środa, 18 marca 2015, 22:14

Tak jak pisałam, zgodnie z sugestią "mojego" ortopedy Pana Jędrzeja Kosmowskiego , który delikatnie zasugerował mi abym zrzuciła co nieco jeżeli chcę aby leczenie kolan przyniosło jeszcze lepsze efekty, chcę naprawdę zrzucić to co mam na sobie za dużo. Niestety nie mogę ćwiczyć, szukam odpowiedniej diety i dodatkowo zastanawiam się nad jakims suplementem. Nie wiem, tylko czy w przypadku takim jak mój jest to odpowiednie...
Majka
 

Postprzez » środa, 18 marca 2015, 22:14

 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Karolina » piątek, 10 kwietnia 2015, 21:34

ja jak się odchiudzałam po ciązy zastosowałam foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektów. w każdym razie udało mi się wrócic do wagi sprzed ciązy
Karolina
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez ciecierzyca » sobota, 11 kwietnia 2015, 20:12

Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.
ciecierzyca
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Aleksandra » sobota, 6 czerwca 2015, 20:10

ja też bym się skłaniała ku Foreverslim,nie mniej nie łatwiej skonsultowac to z lekarzem?
Aleksandra
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez SoniaQ » niedziela, 25 października 2015, 21:36

Ja akurat stosowałąm foreverslim i jak najbardziej jestem zadowolona z tego że zdecydowałam się właśnie na ten środek
SoniaQ
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Renatka » sobota, 19 grudnia 2015, 19:16

Jak dla mnie super skutecznym środkiem okazał się Foreverslim. 14 kg w 3 miesiące
Renatka
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Franka » niedziela, 10 stycznia 2016, 22:23

Ja zastosowałam Foreverslim ijestem jak najbardziej zadowolona, Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi, gdzie wcześniej nie udawało mi się to przez prawie 4 lata
Franka
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Gośka » poniedziałek, 7 marca 2016, 21:22

Chyba suplement na odchudzanie, lub wspomagający odchudzanie... Nie mniej jak zwałtak zwał,ja stosowałam foreverslim i jestem bardzo zadowolona
Gośka
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Beata » wtorek, 8 marca 2016, 21:39

Po tym jak udało mi się w końcu pozbyć nadwagi, to muszę stwierdzic, że Foreverslim jest najskuteczniejszym środkiem wspomagającym odchudzanie
Beata
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez katalina » środa, 11 maja 2016, 11:49

Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.
katalina
 

Postprzez » środa, 11 maja 2016, 11:49

 

Następna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron