Suplement do odchudzania?

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Nusia2 » poniedziałek, 7 maja 2018, 11:08

Ja się na temat Slimunox nie będę za dużo rozpisywała.Bo najważniejsze jest to że tabletki w moim przypadku okazały się skuteczne.Bez problemu dzięki tym tabletką poradziłam sobie na diecie.Nie chodziłam głodna nie miałam obniżonego nastroju.Wszystko odbyło sie tak jak powinno być.Efektem kuracji z Slimunox jest spadek wagi o 15 kg.
Nusia2
 

Postprzez » poniedziałek, 7 maja 2018, 11:08

 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Karolina C » środa, 9 maja 2018, 21:25

Ja zdecydowałam sie na zastosowaie Slimunox i już teraz po miesiacu widze, ze był to bardzo dobry wybor
Karolina C
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Aldona » środa, 16 maja 2018, 21:49

ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona, bo w końcu pozbylam się calej nadwagi
Aldona
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Smyczka » sobota, 19 maja 2018, 17:10

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo
Smyczka
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Katarzyna CA2 » środa, 30 maja 2018, 16:31

Majka napisał(a):Tak jak pisałam, zgodnie z sugestią "mojego" ortopedy Pana Jędrzeja Kosmowskiego , który delikatnie zasugerował mi abym zrzuciła co nieco jeżeli chcę aby leczenie kolan przyniosło jeszcze lepsze efekty, chcę naprawdę zrzucić to co mam na sobie za dużo. Niestety nie mogę ćwiczyć, szukam odpowiedniej diety i dodatkowo zastanawiam się nad jakims suplementem. Nie wiem, tylko czy w przypadku takim jak mój jest to odpowiednie...

ja podczas odchudzania, nie ukrywam, ze pod namową i to usilną koleżanki, bo wczęsniej miałam do tego typu środków bardzo sceptyczne podejście, zastosowałam Foreverslim i udało się, pozbyłam się nadwagi i to moim zdaniem w błyskawicznym tempie
Katarzyna CA2
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Selena » niedziela, 3 czerwca 2018, 19:34

Zdecydowanie Slimunox ale to żę te tabletki są tak skuteczne dowiedziałam się dopiero teraz.Niestety wcześniej musiałam stosować z marnym skutkiem inne preparaty.Odchudzanie z nimi to przyjemność.
Selena
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez PKornik » środa, 13 czerwca 2018, 11:48

PKornik
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 13 czerwca 2018, 11:06

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez Sasanka » sobota, 23 czerwca 2018, 20:00

W sumie nie znam osoby która by stosowała Slimunox I której te tabletki nie pomogły choć trochę w pozbyciu się nadwagi.W moim przypadku jest to 10 kg zapewne było by więcej gdybym od samego początku wzięła się za siebie.
Sasanka
 

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez 77ewcia5 » sobota, 8 września 2018, 14:00

hej,
polecam szpinak i inne rośliny bogate w chlorofil - zobaczcie jaki jest potrzebny dla naszego organizmu http://elobot.pl/2018/07/16/chlorofil-z ... ew-roslin/ pozdrawiam :D
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: Suplement do odchudzania?

Postprzez mazurekxx » środa, 5 grudnia 2018, 13:25

Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Natalią (733 566 390) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać Sibutramine 20mg od która jest środkiem godnym uwagi, przyspiesza metabolizm, ogranicza uczucie głodu i ogólnie apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -15kg ;) Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam
mazurekxx
 

Postprzez » środa, 5 grudnia 2018, 13:25

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość