Czy zdążę do lata?

Czy zdążę do lata?

Postprzez Sendi » niedziela, 10 kwietnia 2016, 21:49

Chciałabym wrócić do figury jaką miałam przed ciązą... Za odchudzanie biorę się dopiero teraz, bo dopiero teraz skończyłam karmić piersią... Moja siostra poleca mi Foreverslim. Uważam,że jest to dobry pomysł, nie mniej nie wiem jaką dierę odpowiednio do tego dobrać... Macie jakieś pomysły? I jeszcze jedno zdążę do lata?
Sendi
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 3 kwietnia 2016, 21:24

Postprzez » niedziela, 10 kwietnia 2016, 21:49

 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez eki » piątek, 13 maja 2016, 19:27

Mi dużo czasu zajęta zmiana myślenia o odchudzaniu.Wszystko zaczęło się dobrze układać w momencie jak zmieniła podejście do tego tematu.Przede wszystkim dieta u mnie 1500 kal ruch- dwa razy w tygodniu basen no i Foreverslim.Efekt lepszy niż zakładałam na początku bo -15 kg.
eki
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez MagdaD » środa, 8 czerwca 2016, 22:36

Ja stosowałam Foreverslim i po ciąży schudłam bardzo ładnie, w każdym razie w 3 miesiące wróciłam do poprzedniej figury
MagdaD
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Ulka » sobota, 2 lipca 2016, 21:50

Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona, Pierwsze efekty już po tygoniu
Ulka
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Paulinka » sobota, 24 września 2016, 21:16

Ja od kwietnia stosowałam Foreverslim i już w sierpniu miałam taką wagę o jakiej od dawna marzyłam
Paulinka
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Karolina J » poniedziałek, 13 marca 2017, 22:31

Ja włąśnie zaczełam, stosuję dietę, ćwiczenia, do tego IQacai... Mam do zrzucenia 14 kilo... Musi się udać
Karolina J
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Natasza D » czwartek, 11 maja 2017, 21:10

Ja akurat stosowałam IQacai i mi bardzo pomogły te tabletki. Mi odchudzanie (spadek wagi o 14 kilo) zajęło 3 miesiące. Więc jak się weźmiesz teraz za siebie to do lata akurat zdążysz... I jeszcze jedno, tabletki, tabletkami, ale nie zapomnij o diecie i ćwiczeniach...
Natasza D
 

Postprzez Agnieskza J » sobota, 3 czerwca 2017, 20:54

Ja stosowałam Slimunox i mi wystarczyły 3 miesiące na uporanie się z nadwagą
Agnieskza J
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Emma.E » czwartek, 13 lipca 2017, 16:22

Ja też stosowałam tabletki Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc. W 3 miesiace pozbyłam się całej nadwagi, a uważam, ze było tego sporo
Emma.E
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Karolina C » środa, 16 sierpnia 2017, 20:21

Ja stosowałam Foreverslim i mi się udało
Karolina C
 

Postprzez » środa, 16 sierpnia 2017, 20:21

 

Następna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron