Czy zdążę do lata?

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Dominika P » niedziela, 20 sierpnia 2017, 18:33

Moja koleżanka stosowała Slimunox i zdążyła ale ona zaczynała pod koniec marca walkę z nadwagą
Dominika P
 

Postprzez » niedziela, 20 sierpnia 2017, 18:33

 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Oliviaa » poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 19:24

Nareszcie koniec .W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Foreverslimu lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.
Oliviaa
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Karolcia » piątek, 10 listopada 2017, 09:26

Stosuję Slimunox od ponad półtora miesiąca spadek wagi rewelacja 8 kg.Jeżeli uda mi się utrzymać takie tempo odchudzania to będzie mój największy sukces.Jedynego czego żałuję to tego że tak późno odkryłam Slimunox zaoszczędziła bym sobie rozczarowań związanych z nietrafionymi dietami.
Karolcia
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez maxsportowiec » czwartek, 25 stycznia 2018, 11:36

Ja tam nie wierzę w żadne odchudzające preparaty, wydaje mi się, że one bardziej szkodą niż dają jakieś korzyści. Uważam, że ciężka praca i odpowiednie suplementy diety, ale takie dobrane przez trenera personalnego dają najlepsze efekty. Osobiście polecam odżywki sport definition, które używam już od roku, oczywiście w połączeniu z regularnymi treningami i widzę niesamowite efekty - zaznaczam, że również jestem po ciąży.
maxsportowiec
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 25 stycznia 2018, 11:28

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Daga » niedziela, 28 stycznia 2018, 16:13

U mnie też Slimunox okazał się rewelacyjnym sposobem na pozbycie się nadwagi. Stosowałam te tabletki przez 3 miesiace i waga spadłą o 13 kilo. Dla mnie to bardzo dużo
Daga
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez reinerek » piątek, 9 lutego 2018, 18:12

Dla mnie niestety nie masz szans :D
reinerek
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 9 lutego 2018, 18:07

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Aurelia » wtorek, 13 lutego 2018, 18:02

Ja miałam na tyle szczęścia że Slimunox były pierwszymi tabletkami na jakie się zdecydowałam.Pierwsze podejście i pełen sukces.Jeżeli człowiek stosuje się do wszystkich zaleceń to schudnąc można bardzo szybko.
Aurelia
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez fakut » niedziela, 18 lutego 2018, 19:53

ciężko jest shcudnąć w tak krótkim okresie czasu, ale człowiek jak sie weźmie to może wszystko
fakut
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 18 lutego 2018, 19:44

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Wiktoria » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:38

Ja też właśnie zaczęłam stosować Slimunox. Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków na odchudzanie jakie obecnie istnieją. Ja w każdym razie z uzyskanego efektu jestem bardzo zadowolona
Wiktoria
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Pipi » wtorek, 24 kwietnia 2018, 16:19

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastoswaniu Slimunox, w końcu widzę że moje wysiłki i walka z kilogramami po prostu dały rezultat
Pipi
 

Postprzez » wtorek, 24 kwietnia 2018, 16:19

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości