Czy zdążę do lata?

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Ela » środa, 9 maja 2018, 21:18

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i nie ukrywam, ze mi wystarczyy 2 miesiace, a bylo to rok temu i od tego czasu nie mam problemów z wagą
Ela
 

Postprzez » środa, 9 maja 2018, 21:18

 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Grażyna » środa, 16 maja 2018, 21:55

Ja gdy stosowałam Foreverslim rok temu, to bez problmu pozbylam się nadwagi przed latem
Grażyna
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Regina5 » sobota, 19 maja 2018, 17:14

Stosuję preparat Slimunox od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.
Regina5
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Wandzia » niedziela, 27 maja 2018, 15:30

Nie miałam żadnych problemów z utratą wagi stsoując tabletki Slimunox.Moim zdaniem podstawą jest trzymanie się zasad kuracji.Jeżeli się tego nie robi to nawet nie ma co zaczynać bo i tak się nie uda.A zasady są bardzo proste.
Wandzia
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Prxzemka » wtorek, 5 czerwca 2018, 19:16

MI z pomocą Foreverslim się udało. Pozbyłam się 12 kilo nadwagi, a jak u was?
Prxzemka
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Alisja » niedziela, 10 czerwca 2018, 18:12

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Ja jestem w każdym razie bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnać
Alisja
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez IwonaG » środa, 20 czerwca 2018, 13:24

Hej, wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania. Ja w cudowne suplementy z reklam nie wierzę, może dlatego, że nigdy nic nie zadziałało na mnie, dlatego w momencie kiedy musiałam wreszcie się wziąć za siebie i zrzucić zbędne kilogramy to zdecydowałam się na Sibutramine 20mg. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Gosi, kom 733 405 371. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.
IwonaG
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Halszka.I » niedziela, 30 września 2018, 15:33

U mnie kilka lat diet nie dało nic, nawet głodówki, mam wrażenie, że bardziej niszczyłam sobie zdrowie, niż pomagałam. Chudłam za to na czymś, po czym kompletnie bym się tego nie spodziewała sLIMUNOX Kuracja trwała 3 miesiące, powrót do starych ciuchów to było dla mnie coś pięknego!
Halszka.I
 

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez Ferez » wtorek, 11 maja 2021, 20:29

Catering dietetyczny Warszawa to bardzo dobra opcja dla osób które nie mają czasu gotować lub zwyczajnie nie mają głowy do liczenia kalorii i wyliczania samodzielnie tych wszystkich składników w każdym posiłku. Fajny catering w stolicy to w mojej opinii zdecydowanie warto sprawdzić SportFoodBox, jak dla mnie numer jeden pod względem ceny, jakości produktów, ale i poziomu obsługi wraz z dostawami :)
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: Czy zdążę do lata?

Postprzez good » sobota, 22 maja 2021, 14:35

Nie wszystko na raz. Nadwaga to nie jest balon, który wystarczy przebić. Tutaj trzeba działać strategicznie, bo te kg wrócą predzej czy później. Jesli jest bardzo duża, wówczas bariatra stąd https://odchudzanie.medicover.pl/ rozważa alternatywne metody leczenia jak chociazby balon żołądkowy czy leczenie operacyjne
good
 
Posty: 117
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 23:09

Postprzez » sobota, 22 maja 2021, 14:35

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość