Slimunox

Slimunox

Postprzez Buła » środa, 5 października 2016, 18:27

A co powiecie na tego rodzaju preparat jak Slimunox?
Buła
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 27 stycznia 2016, 19:59

Postprzez » środa, 5 października 2016, 18:27

 

Re: Slimunox

Postprzez Dorotea » piątek, 7 października 2016, 18:43

Stosowałam, przywiozła mi go koleżanka z Wielkiej Brytanii. W sumie to nie mam do niego praktycznie żadnych zastrzeżeń. Z wyników jestem zadowolona
Dorotea
 

Re: Slimunox

Postprzez Beata A » wtorek, 11 października 2016, 15:07

Ja również stosowałam Slimunox i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona, w końcu udało mi się pozbyć nadwagi, to raz. A dwa, to fakt, że o dziwno tym razem odbyło się to bez specjalnych komplikacji jeżeli chodzi o dietę
Beata A
 

Re: Slimunox

Postprzez Pinia » czwartek, 20 października 2016, 20:21

Stosowałam Slimunox przez 3 miesiące. Schudłam 15 kg. Dla mnie to na pewno jeden z lepszych tego typu środków
Pinia
 

Re: Slimunox

Postprzez Marzena K » wtorek, 15 listopada 2016, 18:15

Pinia napisał(a):Stosowałam Slimunox przez 3 miesiące. Schudłam 15 kg. Dla mnie to na pewno jeden z lepszych tego typu środków

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, W końcu trafiłam na srodek, który jest naprawdę skuteczny i dzięki któremu udało mi się pozbyć nadwagi
Marzena K
 

Re: Slimunox

Postprzez Honoratka » piątek, 18 listopada 2016, 19:35

Ja akurat jestem bardzo zadowolona ze Slimunox. U mnie zadziałał idealnie, jedyny minus, to czas oczekiwania na przesyłkę z Wielkiej Brytanii
Honoratka
 

Re: Slimunox

Postprzez Justynka » czwartek, 29 grudnia 2016, 18:38

Ja kupiłam Slimunox na stronie http://slimunox.pl Biorę go od miesiąca i schudłam 5 kilo.
Justynka
 

Re: Slimunox

Postprzez Zośka N » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 16:21

Ja akurat ze Slimunox jestem bardzo zadowolona, w końcu udało mi się pozbyć całej nadwagi i to tylko dzięki zastosowaniu tych tabletek
Zośka N
 

Re: Slimunox

Postprzez Marzena 21 » sobota, 7 stycznia 2017, 22:43

Moim zdaniem to obencie jeden z najlepszych środków tego rodzaju jakie są dostępne w Polsce, ja w każdym razem jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po jego zastoswaniu
Marzena 21
 

Re: Slimunox

Postprzez Dagmara.A » piątek, 2 czerwca 2017, 11:57

Uważam że tabletki Slimunox spełniają swoją role w procesie odchudzania.Nie czuję się po nich głodna ,skutecznie radzą sobie z chęcią sięgania po słodycze regulują przemianę materii.Po miesiącu stosowania schudłam 5 kg.
Dagmara.A
 

Postprzez » piątek, 2 czerwca 2017, 11:57

 

Następna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość