Slimunox

Re: Slimunox

Postprzez Celina » środa, 28 lutego 2018, 12:39

Uważam że tabletki Slimunox spełniają swoją role w procesie odchudzania.Nie czuję się po nich głodna ,skutecznie radzą sobie z chęcią sięgania po słodycze regulują przemianę materii.Po miesiącu stosowania schudłam 5 kg.
Celina
 

Postprzez » środa, 28 lutego 2018, 12:39

 

Re: Slimunox

Postprzez Fisia » środa, 28 lutego 2018, 20:02

Ja swoje odchudzanie wspomagałam Slimunox.Przez dwa miesiące udało mi się schudnąć 10 kg.Teraz nadal nie jem kolacji i nadal korzystam z zajęć aerobiku.
Fisia
 

Re: Slimunox

Postprzez Ora » niedziela, 4 marca 2018, 18:34

Schudłam może nie dzięki samemu Slimunox ale na pewno wspomógł dietę.Dzięki tym tabletką nie odczuwałam głodu a przemiana materii była też znacznie szybsza.Ja jestem zadowolona.
Ora
 

Re: Slimunox

Postprzez AlinaM » poniedziałek, 26 marca 2018, 14:49

Moim zdaniem to jeden z najlepszych suplementów jakie są dostępne na dzień dzisijeszy na rynku. W każdym razie ja w 3 miesiące schudłam 12 kilo
AlinaM
 

Re: Slimunox

Postprzez Justa » środa, 4 kwietnia 2018, 16:39

Ja też stosowałam Slimunox i jak najbardziej jestem zadowolona z efektu jego działąnia. Po pierwszej ciąży do swojej wagi wracałam półtora roku, teraz 3 miesiące
Justa
 

Re: Slimunox

Postprzez Szyszka6 » sobota, 7 kwietnia 2018, 16:46

U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Slimunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.
Szyszka6
 

Re: Slimunox

Postprzez Ksenia » poniedziałek, 9 kwietnia 2018, 16:29

Najlepsze dla mnie okazały się tabletki Slimunox . Biorę go od ponad miesiąca. na razie wszystko się sprawdza, spadek wagi, hamowanie łaknienia. brak efektów ubocznych.Na razie super.
Ksenia
 

Re: Slimunox

Postprzez Melisa » sobota, 14 kwietnia 2018, 18:52

Ja zastosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W końcu moje odchudzanie zakończyło się sukcesem czyli pozbyłam się nadwagi
Melisa
 

Re: Slimunox

Postprzez Terecha » niedziela, 15 kwietnia 2018, 19:37

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jaki można zastosować bez obaw o swoje zdrowie. Oczywiście skutecznych środków. Połoąćzenie diety, Slimunox oraz ćwiczeń daje naprawdę rewelacyjne wyniki, Ja w 3 miesiace schudłam 14 kilogramów
Terecha
 

Re: Slimunox

Postprzez Patrycja10 » niedziela, 22 kwietnia 2018, 17:17

Ja zastosowałąm Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. 14 kilogramów mniej w 3 miesiace uważam za bardzo dobry wynik
Patrycja10
 

Postprzez » niedziela, 22 kwietnia 2018, 17:17

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron