Slimunox

Re: Slimunox

Postprzez Masza » wtorek, 24 kwietnia 2018, 16:50

Moim zdaniem Slimunox to obecnie jedem z najlepszych tego rodzaju środków Wcześniej stosowała go moja kuzynka i jestem pod wrażeniem jej wyniku. Teraz moja kolej.
Masza
 

Postprzez » wtorek, 24 kwietnia 2018, 16:50

 

Re: Slimunox

Postprzez Kaśka B » środa, 9 maja 2018, 21:23

ja zdecydowałam się na Slimunox, nie ukrywam pod wpływem opinii na jednym z for. jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskalam i od tego momentu jestem jego promagatorką
Kaśka B
 

Re: Slimunox

Postprzez Dolli » sobota, 19 maja 2018, 17:18

W moim przypadku Slimunox spisał się znakomicie, w końcu udało mi się schudnąć...., mało tego, waga nada się utrzymuje na nazwijmy to niskiem poziomie (chodzi mi o tym że nie wzrosła)
Dolli
 

Re: Slimunox

Postprzez Karina8 » niedziela, 27 maja 2018, 15:46

Mój sposób okazał się bardzo prosty.Była to ograniczenie spożywanych kalorii i dodatkowo Slimunox.Nic więcej nie musiałam robić to wystarczyło abym w krótkim czasie pozbyła się całej nadwagi.
Karina8
 

Re: Slimunox

Postprzez Eldagmara » wtorek, 5 czerwca 2018, 19:17

Buła napisał(a):A co powiecie na tego rodzaju preparat jak Slimunox?

Ja kupiłam i stosuję te tabletki od misiaca, jak na raize 5 kilo mniej, więc chyba nie jest źle?
Eldagmara
 

Re: Slimunox

Postprzez Jano » czwartek, 14 czerwca 2018, 19:42

Ja straciłam całą nadwagę dopiero na Slimunox, więc mogę potwierdzić, że te tabletki faktycznie działają. Rozsądnie dobierałam tabletki, w zasadzie na podstawie składu i skuteczności. Ostatecznie trafiłam na foreverslim i to była dobra decyzja. Nawet nie sądziłam, że będę w stanie stracić aż tyle kg.
Jano
 

Re: Slimunox

Postprzez lissaB » środa, 20 czerwca 2018, 13:09

Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Marty, kom 792 631 684. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.
lissaB
 

Re: Slimunox

Postprzez Walecia » sobota, 23 czerwca 2018, 20:22

Skuteczne odchudzanie to moim zdaniem przede wszystkim odchudzanie z głową. tzn takie, w którym nie tylko możemy pozbyć się zbędnych kilogramów, ale także po drodze nie zgubimy gdzieś swojego zdrowia.Więc jeżeli stosować jakięs tabletki to niech to będzie Slimunox który gwarantuje bezpieczeństwo stosowania.A co do skuteczności to każdy musi przekonać się na własnej skórze.
Walecia
 

Re: Slimunox

Postprzez przemuv » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:48

Dzięki wielkie za ciekawe informacje :) Z całą pewnością przydadzą mi się :)
Chciałbym wiedzieć, kto właściwie określił człowieka jako rozsądne zwierzę. Była to definicja jak najbardziej przedwczesna.
przemuv
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 23 czerwca 2018, 14:30

Re: Slimunox

Postprzez Lilianna » piątek, 29 czerwca 2018, 18:25

Można schudnąć bez ćwiczeń ale nie da się schudnąć bez diety. Ja i tak na samej diecie miałam straszne problemy. Moja przemiana materii byłla zbyt wolna. Stosowałam więc do tego tabletki Slimunox. Znacznie lepiej mi poszło. Znacznie więcej schudłam. Polecam tabletki wszystkim kobietom które na samej diecie mają problem.
Lilianna
 

Postprzez » piątek, 29 czerwca 2018, 18:25

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość