Slimunox

Re: Slimunox

Postprzez Sissi » środa, 10 stycznia 2018, 16:26

Ja terż stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona, schudłam 13 kilo, nie ma efektu jojo. Nie ma również problemów z obwisłą skórą... czego chcieć więcej?
Sissi
 

Postprzez » środa, 10 stycznia 2018, 16:26

 

Re: Slimunox

Postprzez Hala » niedziela, 28 stycznia 2018, 16:39

U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Slimunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.
Hala
 

Re: Slimunox

Postprzez Milna.K » środa, 31 stycznia 2018, 11:24

Jeżeli chodzi o Slimunox to tym tabletką mogę wystawić jak najlepsza opinie.Dla mnie nie ma nic lepszego na odchudzanie niż te tabletki.A jeśli mowa o wyniku to mi udało się schudnąć 15 kg .Również ważna jest informacja o tym żę po skończonej kuracji z Foreverslimem nie występuje efekt jo-jo.
Milna.K
 

Re: Slimunox

Postprzez Benia » sobota, 3 lutego 2018, 13:46

Żeby trafić na porządne tabletki na odchudzanie trzeba mieć albo dużo szczęścia albo przerobić na sobie kilka różnych.Ja zaliczam się do tej pierwszej grupy i za pierwszym razem trafiłem na Slimunox.Nie będę się dużo rozpisywać po prostu jedne z najskuteczniejszych na naszym rynku.
Benia
 

Re: Slimunox

Postprzez Werenika » niedziela, 4 lutego 2018, 12:32

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak właśnie Slimunox. Stoowałam te tabletki obok diety oraz ćwiczeń przez 3 miesiące. Efekt to 14 kg mniej na wadze.
Werenika
 

Re: Slimunox

Postprzez Tolka5 » wtorek, 13 lutego 2018, 18:21

Mi Slimunox pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.
Tolka5
 

Re: Slimunox

Postprzez Dobrosława » piątek, 16 lutego 2018, 16:24

Decyzję o zakupu Slimunox podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku.
Dobrosława
 

Re: Slimunox

Postprzez Dolii » wtorek, 20 lutego 2018, 17:16

Osobiscie polecam tabletki Slimuno. Dla mnie idealny srodkiem na zrzucenie niepotrzebnych kilogramow. Schudlam 5 kilogramow w 3 tygodnie. Tak jeszcze z drugie 5 kg i bede w pelni usatysfakcjonowana. I to wcale nie jest zadna sciema.. widze po sobie
Dolii
 

Re: Slimunox

Postprzez masterrr » piątek, 23 lutego 2018, 22:05

Slimunox to całkiem dobry specyfik wam powiem
masterrr
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 23 lutego 2018, 22:02

Re: Slimunox

Postprzez Athena » sobota, 24 lutego 2018, 11:30

Ja akurat z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Slimunox jestem bardzo zadowolony
Athena
 

Postprzez » sobota, 24 lutego 2018, 11:30

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Suplementy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron