Ból pleców...

Re: Ból pleców...

Postprzez artemida » niedziela, 5 kwietnia 2020, 13:39

Stosujecie jakieś kremy przeciwbólowe? Ja przy takim bólu to dip hot obowiązkowo, szybko działa, uśmierza ból i działa przeciwzapalnie też
artemida

Postprzez » niedziela, 5 kwietnia 2020, 13:39

Postprzez Adele » czwartek, 30 kwietnia 2020, 16:04

Czy przy ataku rwy kulszowej też się sprawdzi?
Adele

Postprzez Sjena » poniedziałek, 18 maja 2020, 17:05

Wiem że w starszym wieku dolegliwości zwiazane z plecami i nie tylko zaczynają się poglebiac. Moj dziadek teraz juz nie chodzi poniewaz za mlodu duzo pracowal na budowie i przeciazal plecy oraz stawy. No i iestesy wraz z wiekiem zaczal byc mniej samodzielny a ja nie moglam sie nim opiekowac caly czas poniewaz pracuje w ciagu dnia i nie ma mnie w domu przez 6-8 godzin. Zdecydowalismy jednak ze w ciagu dnia bedzie przebywal w domu seniora Pod Topolami na opiece dziennej https://podtopolami.eu bo taką też tutaj oferują. Widzialam ze budynek maja dostosowany do potrzeb seniorow - mają windę a to swietna sprawa zwlaszcza ze dziadek porusza sie na wozku. Poza tym rehabilitantow mają pod reka a to dobre rozwiazanie.
Sjena

Postprzez artemida » piątek, 29 maja 2020, 14:22

Adele napisał(a):Czy przy ataku rwy kulszowej też się sprawdzi?

jak najbardziej, moja mama ma czasami ataki rwy i jej ten krem poleciłam, wiem, że u niej się sprawdził i go regularnie stosuje
artemida

Postprzez » piątek, 29 maja 2020, 14:22

Poprzednia strona

Powrót do Ćwiczenia