Sklep rehabilitacyjny

Re: Sklep rehabilitacyjny

Postprzez Psytka » środa, 18 kwietnia 2018, 09:32

A koknretnie jaki sprzęt masz na myśli? Chcesz coś do użytku domowego czy planujesz otworzyć gabinet rehabilitacyjny? Jeśli zależy Ci na kupnie dobrego sprzetu to polecam internetowy sklep rehabilitacyjny Bardomed. Oni maja wszystko, co niezbędne do kompletnego wyposażenia ganinetów rehabilitacyjnych. Ja u nich niedawno zamawiałam laser wysokoenergetyczny . Maja bardzo duży wybór laserów w przystępnych cenach. Zerknij na ich ofertę, myślę, że znajdziesz potrzebne urzadzenia i akcesoria.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Postprzez » środa, 18 kwietnia 2018, 09:32

 

Re: Sklep rehabilitacyjny

Postprzez milka » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 14:41

Przy takich typowo sportowych urazach kolana bardzo przydatny może być stabilizator. Zobacz na przykład ten artykuł na temat stabilizacji kolana: https://elektrostymulatory.net/jak-dbac-o-kolana-pomyslcie-o-stabilizatorze/
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: Sklep rehabilitacyjny

Postprzez okrysia » niedziela, 10 lutego 2019, 19:48

Kochani jestem zapaloną biegaczką. Niestety doznałam poważnego urazu kolana i po operacji będę potrzebować stabilizatora lub ortezy... powiedzcie mi proszę czy kupowaliście kiedyś w tym sklepie www.pomocedlaseniora.pl/93-stabilizatory-i-ortezy? Znam go, bo mojej mamie i seniorce (babci) czasem kupowałam tam różne gadżety, ale nie jestem pewna co do ortezy.. Chciałabym poznać jakąś opinię z doświadczenia. :wink:
okrysia
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 12 grudnia 2018, 13:34

Re: Sklep rehabilitacyjny

Postprzez latawiec biały » czwartek, 15 października 2020, 19:01

Teraz w sieci można znaleźć wiele propozycji jeżeli chodzi o rehabilitacyjne produkty, więc jestem przekonany, że znajdziesz to czego potrzebujesz.
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Postprzez » czwartek, 15 października 2020, 19:01

 


Powrót do Ćwiczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron