Ćwiczenia a odchudzanie?

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez karolinaor » czwartek, 17 stycznia 2019, 14:22

Nie stosuję żadnych diet, po prostu zdrowo się odżywiam. A jesli mam czas to wtedy chodzę na siłownię i raz w tygodniu jeżdżę na basen.
karolinaor

Postprzez » czwartek, 17 stycznia 2019, 14:22

Postprzez Malina012 » środa, 30 stycznia 2019, 10:06

Da się odchudzić bez ćwiczeń, ale jest to bardziej czasochłonne i męczące. Jednak ruch fizyczny pozwala, że można czasem zrobić odstępstwo od diety.
Malina012

Postprzez mary-kate009 » czwartek, 14 lutego 2019, 09:11

Jeśli chodzi o jakieś wspomagacze odchudzania czyli spalacze to raczej kiepska sprawa. Nie wiadomo jaka chemia siedzi w tych tabletkach. Radzę wziąć się za prawdziwy sport. Zapisz się najlepiej na jakieś sztuki walki. Będziesz miał nad sobą trenera który na pewno wyciśnie z ciebie poty i żadne spalacze czy inne suplementy odchudzające nie będą potrzebne. Ja trenuję Karate Kyokushin i sądzę że to świetny sport w każdej kategorii - i budowania siły, szybkości, sprawności, gibkości jak i właśnie utrzymania ładnej sylwetki i dobrej wagi. Jedyne co to warto zaopatrzeć się w dobre ochraniacze do karate żeby za bardzo się nie poobijać i wyeliminować ewentualne kontuzje.
mary-kate009

Postprzez Silesja » wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:58

Zgadzam się z przedmówcą - lepiej postawić na w pełni naturalne a zarazem skuteczne metody jak odpowiednia dieta i regularne ćwiczenia. Ja próbowałam ćwiczyć w domu ,niestety z tą regularnością było bardzo kiepsko. Dopiero zmotywowałam się gdy zaczęłam chodzić na siłownię bo jest wiele sprzetów na ktorych mozna efektywnie cwiczyc jak i niesamowita atmosfera - taka motywująca :D Ja chodze do Energyma w Krakowie https://www.energym.com.pl/ to niedaleko Tauron areny . Ja lubię tam chodzic ,bo wszyscy mówią sobie czesc a razie potrzeby chetnie pomagaja :)
Silesja

Postprzez Malinkowa » niedziela, 28 kwietnia 2019, 20:00

ja akurat nie mam zbyt wiele czasu na spacery do miejskiej silowni. Wedlug mnie wlasna silownia taka w domu to super sprawa. Sama mam taką od jakiegoś czasu i nauczylam sie wreszcie cwiczyc regularnie. Majac taki sprzet jak ten https://www.e-insportline.pl/fitness cwiczy mi sie dobrze , bo trenuje na tym co lubię i co rzeczywiscie przynosi efekty :)
Malinkowa

Postprzez Ewakuacja » poniedziałek, 6 maja 2019, 19:14

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna, a ciężko jest spalić nawet te 100 kcal. Ale za to jak już zacznie się ćwiczyć to czasami aż można to naprawdę bardzo polubić. ;) Moja koleżanka tak zaczęła kurs instruktor fitness Kraków i zrobiła karierę sportową. ;)
Ewakuacja

Postprzez MarekTr » piątek, 10 maja 2019, 10:17

Ja myślę, żeby się odchudzać trzeba ćwiczyć. Można jeść zdrowo, ale jak nie będzie spalać się kalorii to dużo się nie osiągnie, a najlepiej spalać kalorie w takiej https://reshape.pl/cardio strefie cardio. Ja często biegam i jeżdżę na rowerku na siłowni, żeby spalać kalorię.
MarekTr

Postprzez » piątek, 10 maja 2019, 10:17

Poprzednia strona

Powrót do Ćwiczenia