Ćwiczenia a odchudzanie?

Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Dusia » środa, 17 grudnia 2014, 17:32

Co sądzicie o dołączeniu do ćwiczeń jako dodatkowy środek wspomagający odchudzanie środka IQgreen? Ostatnio dostałam właśnie reklamówkę tego środka, a właśnie zaczęłam ćwiczyć, bo chce troszke zrzucić z wagi
Dusia
 
Posty: 13
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2014, 15:55

Postprzez » środa, 17 grudnia 2014, 17:32

 

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez hanuśka » sobota, 19 grudnia 2015, 19:09

Ja ćwiczyłam i brałam feoreverslim, efekt 14 kg mniej
hanuśka
 

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Lewiksa » czwartek, 10 marca 2016, 08:46

Trzeba znaleźć sobie zestaw ćwiczeń aerobowych wraz z potrzebnymi komponentami i jechać z tym tłuszczem. Na chomikuj.pl być może znajdzie się coś ciekawego.
Lewiksa
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2016, 07:10

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Justyna B » środa, 16 listopada 2016, 20:16

Moim zdaniem ćwiczenia są jak najbardziej niezbędne, ja odpowiednie zestawy znalazłam na YouTube Wybór ćwiczeń naprawdę jest przeogromny. Do tego dieta i mnie koleżanka namówiła jeszcze na Slimunox. W 3 miesiące pozbyłam się 17 kg
Justyna B
 

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Rjulia » poniedziałek, 21 listopada 2016, 09:25

to nie ejst dobry pomysł
Rjulia
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 18 listopada 2016, 13:13

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez juliakot » wtorek, 21 marca 2017, 10:38

wiem, że wiele osób sobie pomaga na różne sposoby dla uzyskania lepszego efektu, ale osobiście nie polecam- żadna droga na skróty ostatecznie nie jest dobra dla naszego organizmu. Najlepiej znaleźć sobie taki rodzaj aktywności, który zamiast nas męczyć będzie sprawiał nam przyjemność, wtedy po prostu ćwiczenia staną się sposobem na życie. Bez sensu są takie chwilowe zrywy typu "pójdę pobiegać, bo wszyscy teraz biegają" ;) ja np. nieawidzę biegać, ale za to uwielbiam hula hop, skakankę i fitball ;)
jakby któraś dziewczyna była zainteresowana fitballem, to może zajrzeć o tu, krótkie info http://zawszefit.pl/
juliakot
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 09:51

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez zonerka » czwartek, 1 czerwca 2017, 10:16

Co do odchudzania, to suplementy uznaję jedynie odnośnie problemów z trawieniem i potrzebie wspomagania dodatkowo procesów trawiennych. Inne magiczne środki na wspomaganie odchudzania nie zadziałają skuteczniej niż dieta + ćwiczenia, taka jest prawda. Gdyby suple na odchudzanie działały to nikt by dzisiaj nie ćwiczył, tylko by lecieli na łatwiznę.
zonerka
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 29 maja 2017, 13:48

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Janka » sobota, 3 czerwca 2017, 20:41

Ja przy odchudzaniu stosowałem Slimunox. Uważam, ze mi ten środek bardzo pomógł
Janka
 

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez Iwonamalek2 » poniedziałek, 12 czerwca 2017, 14:12

Ćwiczenia to jedno, a dieta to drugie. O diete według mnie trzeba przede wszystkim zadbac myśląc o sprawnym odchudzaniu i braku efektu jo-jo. Również fajnie jest stosować suplementy wspomagające odchudzanie, oczywiście tylko te naturalne. Jednym z takich jest afrykańskie mango, ja sama jeszcze nie stosowałam, ale po recenzjach koleżanek koniecznie to zrobie. Są zachwycone efektami, oczywiscie oprócz tego dbają o diete i chodzą na siłownie.
Iwonamalek2
 
Posty: 32
Dołączył(a): wtorek, 16 maja 2017, 17:50

Re: Ćwiczenia a odchudzanie?

Postprzez gabi4 » wtorek, 13 czerwca 2017, 08:03

Do odchudzania na pewno przyda nam się odpowiednia dieta, od tego powinniśmy zacząć ale nie tylko, wysiłek fizyczny jest tutaj wręcz wskazany, ale nie każdy ma ochotę czy też czas ćwiczyć na siłowni, fitnessie, dlatego warto zaopatrzyć się w np orbitrek. Znalazłam ciekawy artykuł jaki orbitrek wybrać http://sportzilla.pl/wybrac-orbitrek-trening-orbitreku-efektywne-cwiczenia/ Sama chętnie bym poćwiczyła w zaciszu domowym, a z takim sprzętem było by to możliwe.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Postprzez » wtorek, 13 czerwca 2017, 08:03

 

Następna strona

Powrót do Ćwiczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron