Ból pleców...

Re: Ból pleców...

Postprzez Patii12 » wtorek, 18 grudnia 2018, 17:15

Oj znam niestety problem uciążliwego bólu pleców i to bardzo dobrze. Zazwyczaj w takich momentach pomaga mi Himalaya Rumalaya forte: https://www.wapteka.pl/himalaya-rumalaya-forte-60-tabletek-16087,p. Działa bardzo szybko i skutecznie, poza tym jest bez recepty, więc łatwo go dostać. No i cena nie jest wygórowana w porównaniu do innych leków tego typu.
Patii12
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 18:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez » wtorek, 18 grudnia 2018, 17:15

 

Re: Ból pleców...

Postprzez Milosz5 » piątek, 28 grudnia 2018, 12:49

Mnie zadziwia to, że ludzie potrafią żyć z bólem latami i nie robią nic, by się go pozbyć.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Ból pleców...

Postprzez maurycy32 » środa, 2 stycznia 2019, 11:07

Na ból pleców ja polecam regularne ćwiczenia, sesje fizjoterapii i ewentualnie masaże. Mi zawsze pomaga, a mam pracę siedzącą i po całym tygodniu plecy dają sie we znaki.
maurycy32
 
Posty: 205
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 06:28

Re: Ból pleców...

Postprzez Ulgard » niedziela, 20 stycznia 2019, 17:52

To zależy czym jest spowodowany ból pleców, bo często pomaga zakup zwykłego rollera za parenaście złotych i rozmasowanie bolącego miejsca, rozbicie spiętych mięśni. Jeśli to od kręgosłupa, to tylko kręgarz lub fizjoterapeuta pomoze.
Ulgard
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2019, 23:28

Re: Ból pleców...

Postprzez kama3 » piątek, 8 lutego 2019, 02:49

Udaj się do Warszawy do pani Lidii https://www.dobrybiorezonans.pl/ polecam, ból zniknął
kama3
 

Re: Ból pleców...

Postprzez tatwoj12 » piątek, 1 marca 2019, 16:51

Hej, tak sie składa że również akurat byłam na terapii bólowej kręgosłupa w RehaExpert w Krakowie. Ja miałam taki problemy po upadku na nartach :( Ale teraz po terapii jest już o niebo lepiej. Przynajmniej moge normalnie spac i funkcjonować.
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Re: Ból pleców...

Postprzez Mylik » sobota, 9 marca 2019, 21:49

oj ból pleców to czesta przypadłośc szczególnie osob, ktore mają siedzaca prace. Ja spedzam srednio 10 godzin przy kompie to czasem nie moge wstac tak mnie boli kregosłup. Na silny ból swoietnie pomaga mi gardan. działą szybko i przynosi ulge. Wyprobujcie,naprawde jeest super. Mozna go kupić w każdek aptece i nie potrzeba recepty
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Re: Ból pleców...

Postprzez Rash81 » niedziela, 10 marca 2019, 21:53

Warto się przejść do fizjoterapeuty lub dobrego masażysty, bo się moze okazać, zę wiele bólów da się odjąć kilkoma sesjami.
Rash81
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 21:47

Re: Ból pleców...

Postprzez Inspektor_Sportu » wtorek, 12 marca 2019, 12:48

Ja powiem tyle: ćwiczenia, sport! :) Pomijając już to, że trzeba ćwiczyć jak najbardziej regularnie - tj. kilka razy w tygodniu - kiedy doskwiera Ci ból pleców to prawdopodobnie oznacza, że masz siedzącą pracę albo nie dbasz o siebie wystarczająco. I mówię to tylko z dobrego serca, bo sam kiedyś nie dawałem mojemu ciału tyle ruchu ile potrzebowało, więc wiem jak to jest. :oops: Wiesz w sumie co paradoksalnie mi pomogło? Drabinki gimnastyczne. Taka mała prosta rzecz, trochę ćwiczeń w domu (głównie joga i rozciąganie), a potem dużo podciągania i wzmocnienie brzucha, ramion + pleców. To daje efekty na dlugo.
Inspektor_Sportu
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 8 marca 2019, 09:17

Re: Ból pleców...

Postprzez Tulia1 » czwartek, 21 marca 2019, 14:29

ja bym poszla do lekarza a nie dzialala na wlasną reke. Akurat nie sztuka jest sobie zaszkodzic. Tutaj http://www.rehabilitacje.org mozna zarejestrowac sie do wybranego gabinetu specjalistycznego - w Krakowie jest wielu dobrych ortopedow
Tulia1
 

Postprzez » czwartek, 21 marca 2019, 14:29

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ćwiczenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość