Klub czy rowerek do domu?

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez przemuv » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:37

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Raczej nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...
Chciałbym wiedzieć, kto właściwie określił człowieka jako rozsądne zwierzę. Była to definicja jak najbardziej przedwczesna.
przemuv

Postprzez » wtorek, 26 czerwca 2018, 15:37

Postprzez Radka2 » poniedziałek, 23 lipca 2018, 08:14

Ja jednak jestem bardziej za tym, żeby chodzić na siłownię, niż kupować sprzęty do domu... Zwłaszcza, jeśli nie ma się dużego mieszkania. Takie sprzęty nie są tanie - to raz, a dwa, że dom zagracony sprzętem do ćwiczeń chyba nie będzie zbyt dobrze wyglądał, nie sądzicie? Ja na przykład często korzystam na siłowniach z wolnych ciężarów, czegoś takiego jak na https://apus-sports.pl/wolne-ciezary. Gdybym miała kupić różne ciężary i używać tego w domu, to naprawdę nie wiem, gdzie bym to pomieściła...
Radka2

Postprzez av0kado » wtorek, 28 sierpnia 2018, 06:47

Ja wolę chodzić do klubu. W domu często trudno się zdecydować.
av0kado

Postprzez paryzanka » czwartek, 11 października 2018, 15:58

Ja bardzo lubię swój rowerek stacjonarny :p Jeżdżę na nim podczas moich ulubionych seriali, przez co nie myślę wcale o wysiłku. Polecam ;)
paryzanka

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 29 października 2018, 09:21

Dużo zależy od tego, jakim czasem dysponujecie i jakie macie motywacje. Tak naprawdę, dzisiaj można bez problemu wykonać trening bez wychodzenia na siłownię. Jeśli czujecie sie na siłach, to sprawdźcie sobie 5 najlepszych aplikacji do ćwiczeń w domu i na tej podstawie podejmijcie decyzję, co będzie dla Was najlepsze.
Arkadiusz1

Postprzez » poniedziałek, 29 października 2018, 09:21

Poprzednia strona

Powrót do Kluby Fitness