Klub czy rowerek do domu?

Klub czy rowerek do domu?

Postprzez Dagmara » czwartek, 26 listopada 2015, 18:48

Co lepsze kupić rowerek do ćwiczeń do domu, czy karnet do klubu?
Dagmara
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2015, 15:39

Postprzez » czwartek, 26 listopada 2015, 18:48

 

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez Ludomir » czwartek, 21 kwietnia 2016, 09:27

Chodzę na siłownię 3-4 razy w tygodniu.
Ludomir
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 21 kwietnia 2016, 09:18

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez Michał 22 » sobota, 5 listopada 2016, 21:26

Ja wybrałem siłownię, do tego largomass jako środke wzmacniający mięśnie i jest super
Michał 22
 

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez Jakub N » czwartek, 1 grudnia 2016, 20:53

Ale z tego co wiem, to ten Largomass jak można przeczytać na http://hormonwzrostu.info to raczej przy ćwiczeniach na siłowni a nie na rowerku treningowym... :-)
Jakub N
 

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez Bigiel » sobota, 17 grudnia 2016, 22:09

Moim zdaniem Largomass to obecnie jeden z najlepszych środków jakie można dostać na wspomaganie budowy masy mieśniowej w Polsce
Bigiel
 

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez Robert 22 » sobota, 7 stycznia 2017, 21:25

Ja też stosowałem Largomass i faktycznie jeżeli chodzi o ćwiczenia to w przypadku dużej ich intensywności jest dobrym rozwiązaniem
Robert 22
 

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez Bazyliszek » niedziela, 22 stycznia 2017, 21:57

Robert 22 napisał(a):Ja też stosowałem Largomass i faktycznie jeżeli chodzi o ćwiczenia to w przypadku dużej ich intensywności jest dobrym rozwiązaniem

Masz jak najbardziej rację, sam też stosowąłem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać
Bazyliszek
 

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez Karakan » sobota, 25 marca 2017, 18:48

Bazyliszek napisał(a):
Robert 22 napisał(a):Ja też stosowałem Largomass i faktycznie jeżeli chodzi o ćwiczenia to w przypadku dużej ich intensywności jest dobrym rozwiązaniem

Masz jak najbardziej rację, sam też stosowąłem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać

Ja też stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu. Ogólnie to moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest siłownia, a nie ćwiczenia w domu... O ile chcesz ćwiczyć na poważnie, a nie tylko dla zabawy
Karakan
 

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez Gość » piątek, 28 kwietnia 2017, 09:07

Jak dla mnie większą motywacją będzie wykupienie karnetu miesięcznego. Po pierwsze w razie lenia będziemy się przymuszać do pójścia, bo w końcu płacimy za wejście, po drugie możemy skorzystać z pomocy trenera personalnego albo całych zajęć i zobaczyć, co nam podpasuje, po trzecie mamy dostęp do wielu sprzętów, które są za drogie na naszą własną kieszeń i też ćwiczyć dzięki temu różne partie ciała. A jak się kupi taki jeden czy dwa sprzęty to w pewnym momencie potem już tylko stoją i się kurzą, bo stracimy całą motywację. Wiem, co mówię, przerabiałam to już i teraz do domu zakupiłam tylko hantle i obciążenia na nogi i nadal z nimi ćwiczę, w przeciwieństwie do rowerka, który mi się już znudził.
Gość
 

Re: Klub czy rowerek do domu?

Postprzez ola.swiatczak » piątek, 5 maja 2017, 12:39

ja zdecydowanie wolę ćwiczyć na siłowni, ale to jest kwestia indywidualna, nie każdy ma czas zeby tam pojechać. Dla innych wygodniej cwiczy sie w domu
ola.swiatczak
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2017, 12:17

Postprzez » piątek, 5 maja 2017, 12:39

 

Następna strona

Powrót do Kluby Fitness

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość